Portál.cz > Aktuality > 2010 - PORTÁL SLAVÍ 20 LET

2010 - PORTÁL SLAVÍ 20 LET

Autor: Petr Ráček | Datum: 4.1.2010

Nakladatelství Portál oslaví letos 20 let od svého vzniku. Chceme si toto jubileum připomenout s kolegy, partnery, ale především s vámi, našimi fanoušky a zákazníky. Uvidíte, uslyšíte a přečtete si nás během celého roku na různých místech republiky. Chystáme pro vás nejrůznější akce, s nimiž vás budeme průběžně na našich stránkách seznamovat.

Budeme v Praze i v regionech, představíme nové knížky, pobesedujeme s autory, uvidíte nás na knižních veletrzích. O knižní novinky nebude nouze – vydáme jich pro vás během roku zase skoro stovku. Těšte se na zvučná jména – Jaromír Štětina či Karel Hvížďala; na třetí v řadě veleúspěšných říkankových knih Romany Suché nebo na Veršovanou encyklopedii pro děti; na odborné tituly z mnoha oborů. Časopisy nabídnou nové rubriky a nová témata. Všechny naše semináře pro pedagogy, kterých je zase o něco víc než loni, získaly akreditaci MŠMT. Vedle nich paralelně poběží kurzy pro rodiče.

O všem, co se bude dít a co by vás mohlo zajímat, vám dáme včas vědět. Naše webové stránky totiž projdou změnou, chystáme je pro vás ve zbrusu novém kabátě a akce k 20. výročí Portálu tu budou mít své samostatné místo.

Během roku se bude taky hodně soutěžit. Naši letošní první, novoroční soutěž jsme vyhlásili na Facebooku. Chcete-li si začátek roku zpříjemnit knížkou, neváhejte - soutěž trvá jen do konce neděle 10. 1. http://www.facebook.com/nakladatelstvi.portal

Všem našim příznivcům přejeme v novém roce hodně zdraví, štěstí, úspěchů a spokojenosti a už se moc těšíme na setkání s vámi, ať to bude kdekoli.
Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0