Portál.cz > Aktuality > 23. 4. 2014 – KNIHY bez DPH

23. 4. 2014 – KNIHY bez DPH

Datum: 27.3.2014

Knihy si nižší DPH zaslouží - kupte je 23. 4. 2014 o 15 % levněji buď v Portálu, anebo v knihkupectvích po celé ČR. Kampaň připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů spolu s dalšími subjekty knižního trhu u příležitosti Světového dne knihy a autorských práv. Portál se přidává a 15% slevu nabízíme v obou knihkupectvích i v e-shopu.

knihy_bez_dph2

V drtivé většině knihkupectví bude 23. 4. 2014 sleva na všechny knihy ve výši 15 %. Tuto slevu poskytují sami obchodníci. K akci funguje speciální web www.knihybezdph.cz a své stránky má akce i na facebooku. Čím je kampaň tak výjimečná? Mimo jiné také tím, že se na jejím pořádání shodli a účastní se jí téměř všichni – od velkých nakladatelských domů až po ty nejmenší, všechny distribuce, všechny knihkupecké řetězce a většina knihkupectví. Všichni si totiž myslíme, že knihy si nižší DPH zaslouží.

Proč se zapojil Portál?
Čtení knih je vzdělávání, zábava, poznávání, poučení. A také rozvíjení představivosti, jazykového citu, estetického vnímání, slovní zásoby. S knihou jsme stále na cestě, bez ohledu na věk a na místo, kde ji čteme. Knihy obohacují čtenářovu duši. Kolik druhů jiného „zboží“ s takovými atributy znáte?
Každý člověk si zaslouží růst s knihou. Stát si zaslouží čtoucí občany. Knihy si zaslouží finanční podporu státu.

Portál nabízí 23. dubna slevu 15% v knihkupectvích Portál i v e-shopu .
Knihkupectví Portál, Jindřišská 30, Praha 1
Knihkupectví Portál, Klapkova 2, Praha 8

Tisková zpráva Svazu českých knihkupců a nakladatelů.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0