Portál.cz > Aktuality > ALLAN PEASE ŽIVĚ V PRAZE

ALLAN PEASE ŽIVĚ V PRAZE

Datum: 3.10.2012

SEMINÁŘ ALLANA PEASEHO 9. 11. 2012 V PRAZE BYL ZRUŠEN!

allanpease

Kdo je Allan Pease?

Allan Pease je australský psycholog, lektor a spisovatel. Svou kariéru zahájil v 10 letech, kdy začal prodávat houby na mytí nádobí prostřednictvím podomního prodeje. V 17 letech se stal nejlepším národním prodejcem společnosti nabízející povlečení a kuchyňské potřeby. V 21 letech se stal nejmladší osobou, která ve svém prvním profesionálním roce prodala pojištění v hodnotě přes 1 milion USD.

Vedl semináře v 56 zemích a jeho programy využívají společnosti a vlády, aby vyškolily své zaměstnance v mimořádných komunikačních dovednostech. Ví, jak jednat, když potřebujeme získat důvěru a sympatie lidí a dosáhnout toho, aby spolupracovali, následovali nás a říkali "ano". Zaměřuje se především na prodej, vzájemné vztahy a komunikaci mezi lidmi. Učí jednoduché, osvědčené dovednosti a techniky, které přinášejí výsledky. Prezentuje své názory vtipnou formou, která motivuje lidi, aby chtěli jeho nápady okamžitě použít.

Je čestným profesorem psychologie na ULIM International University, členem Královské společnosti umění (Velká Británie), členem Institute of Management, členem Sdružení autorů, kteří píšou o životě, členem Rotary Clubu Paul Harris (Velká Británie) a senátorem JCI. Také byl přijat do Síně slávy Národní asociace autorů, kteří píšou o životě.

Allan je jedním z nejúspěšnějších autorů na světě, napsal 16 bestsellerů, včetně Řeči těla a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Nyní mu v Portálu vyšla novinka Řeč těla na pracovišti. Jeho knihy byly přeloženy do 52 jazyků a prodalo se přes 25 milionů kopií. Jeho televizní seriál a film, který obsadil první místo mezi kasovními trháky, zhlédlo více než 100 milionů diváků.

SEMINÁŘ ŘEČ TĚLA NA PRACOVIŠTI BYL ZRUŠEN

rec_tela_na_pracovisti


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0