Portál.cz > Aktuality > ANSELM GRÜN A JEHO KNIHY Z PORTÁLU

ANSELM GRÜN A JEHO KNIHY Z PORTÁLU

Datum: 13.1.2014

Anselm Grün slaví 14. ledna své 69. narozeniny. Knihy jednoho z nejúspěšnějších spirituálních autorů dneška si oblíbili i čeští čtenáři. V Portálu jich vyšlo už sedm a 30. 1. chystáme další. Podívejte se na jejich přehled.

Knihy Anselma Grüna z Portálu:

Vyhoření – vychází 30. 1.

Jak rozproudit vlastní energii. Syndrom vyhoření se projevuje předrážděností, stresem, pocity napětí a nedostatečnosti, může vyústit v depresi nebo vyhasnutí energie. Autor popisuje cesty ze zablokovanosti energie: zdravé životní rituály, následování silných vnitřních obrazů a vizí a vědomé utváření pozitivního náhledu na vlastní život.

http://obchod.portal.cz/vyhoreni/

 

Co živí lásku

Vztahy a spiritualita. Meditace nad smyslem lidského života, kterým je láska: vyvážená láska k sobě samému i druhým. Láska nikoli jako adorování a zbožštění druhého, ale jako naplněný vztah, který se dává a zároveň je druhým přijímán.

http://obchod.portal.cz/produkt/co-zivi-lasku/

 

Důvěřuj sobě

Jak s odvahou překonávat krize. Krize je šancí k nalezení nové životní rovnováhy. Autor nabízí tři cesty, jak k tomu najít sílu – zastavit se, posílit se vzpomínkami na již překonané krize, uvědomit si své schopnosti a konečně modlit se, meditovat a rozjímat.

http://obchod.portal.cz/produkt/duveruj-sobe/

 

Deprese jako šance

Deprese, smutek jsou průvodními znaky životního stylu moderního uspěchaného člověka. Příznaky deprese jsou znameními, která je třeba umět správně číst. Hluboké zamyšlení může být východiskem k překonání krátkodobých depresí i závažné nemoci.

http://obchod.portal.cz/produkt/deprese-jako-sance/

 

Nebe začíná v tobě

Moudrost otců pouště. Spirituální rozbor učení pouštních otců o negativních i pozitivních silách, které jsou motorem lidského jednání a myšlení. Autor vychází ze spirituality, která nepřeskakuje přirozená stadia lidského zrání a lidské slabosti vnímá jako prostor k růstu.

http://obchod.portal.cz/produkt/nebe-zacina-v-tobe/

 

Uzdravení skrze obrazy

Spirituální zdroje vnitřních sil. Pochopení vnitřních obrazů, které nosíme v duši, vede k tomu, že jsme lépe zakotveni ve svém „já“. Je třeba pěstovat obraznost takovým způsobem, aby obrazy projevily svou uzdravující sílu tak, abychom je zapojili do svého života.

http://obchod.portal.cz/uzdraveni-skrze-obrazy/

 

Život je teď

Umění stárnout. Autor o stárnutí a stáří hodně ví a hodně ví i o lidské psychice a lidských osudech. Nabízí proto čtenáři (nejen) své vlastní myšlenky a návody ke zvládnutí různých životních situací. http://obchod.portal.cz/produkt/zivot-je-ted/


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3.5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0