Portál.cz > Aktuality > Audioknihy na cesty aneb čtěte ušima

Audioknihy na cesty aneb čtěte ušima

Datum: 29.6.2015

Cestujte a poslouchejte při tom krásné příběhy. Audioknihy jsou lehké, malé a skladné (pro milovníky CD disků) anebo schované ve vašem telefonu, tabletu či PC (pro ty, kdo rádi stahují) a na cestách vám budou příjemnými společníky. V autě zabavíte celou rodinu, v autobuse nebo v letadle sluchátka do uší a už jste v jiném světě. Portál vám nabízí to nejlepší příběhy ze své produkce.

Audioknihy z Portálu vám vydrží i na opravdu dlouhé cesty…

Chcete slyšet nejdřív ukázku? Najdete ji v e-shopu u každé audioknihy.

Barbara Gordon: Tančím tak rychle, jak dokážu
Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Musela však projít martyriem při pobytu v psychiatrických léčebnách i při opětovné snaze začít nový život. Mimořádně silný příběh je výpovědí o bolestech a úzkostech, které v dnešním světě mohou postihnout každého z nás, zároveň nám však dává naději, že nad nimi můžeme zvítězit.
Čte Simona Postlerová
Fyzický nosič: 5 CD, 5 hod. 51 min., 449 Kč
MP3 ke stažení , 5 hod. 51 min., 299 Kč

Irvin D. Yalom: Když Nietzsche plakal
Strhující drama o lásce, nenávisti a vůli z Vídně 19. století. Filozof Friedrich Nietzsche přichází k Josefu Breuerovi, jednomu z otců psychoanalýzy, kvůli svým sebevražedným tendencím. Toto setkání zásadně ovlivní život obou mužů. Na pozadí jejich vztahu, tedy vztahu mezi jedním z největších evropských myslitelů a nadaným terapeutem, dochází k setkání světů filozofie a psychologie. V příběhu se objeví také mladý, začínající lékař Sigmund Freud…
Čtou Igor Bareš a Dana Černá
Fyzický nosič: 1 MP3, 12 hod., 399 Kč
MP3 ke stažení , 12 hod., 299 Kč

Mathias Jung: Malý princ v nás
Mathias Jung se v kratičkých kapitolách své knihy s podtitulem Na objevné cestě se Saint-Exupérym zamýšlí nad dramatickou dobou vzniku Saint-Exupéryho knihy Malý princ a uvažuje o strachu či úzkosti, bez nichž není lidského růstu. Věnuje se jednotlivým tématům Malého prince a nabízí je čtenáři jako možnost k setkání s tématy jeho vlastního vnitřního světa. Svá zamyšlení doprovází citacemi z ostatních Saint-Exupéryho knih a knih dalších autorů.
Čte David Novotný
Fyzický nosič: 1 MP3, 3 hod. 35 min., 299 Kč
MP3 ke stažení , 3 hod. 35 min., 199 Kč

Torey L. Hayden: Spratek
Skutečný příběh šestileté Sheily, která se dostane do speciální třídy pro děti s poruchami chování. Její učitelkou a zároveň prvním člověkem, který jí projeví lásku, je Torey Hayden. Ta po čase zjistí, že dívka má nadprůměrnou inteligenci, je učenlivá a dřímá v ní skrytý génius. Příběh je pozitivním svědectvím o síle pedagogických a terapeutických prostředků a pedagoga představuje jako přítele, který neváhá pro dítě překonávat různé těžkosti.
Čte Simona Babčáková
Fyzický nosič: 5 CD, 5 hod. 51 min., 449 Kč
MP3 ke stažení , 5 hod. 51 min., 299 Kč

Bruno Ferrero: Příběhy pro potěchu duše
Tato knížka krátkých příběhů a myšlenek přináší drobné moudrosti. Není určena k tomu, abyste ji přečetli jedním dechem. Stačí jedna povídka denně. Nechte ji, aby se uložila ve vaší mysli. Každý příběh je jako malá skříňka – otevřete ji, sáhnete dovnitř rukou, objevíte semínko, které je tam schované. Věnujte mu pozornost a nechte ho klíčit ve vaší duši.“ Soubor krátkých příběhů ze života a zamyšlení přináší čtenářům naději, povzbuzení, radost i poučení.
Čte Alexander Postler
Fyzický nosič: 1 MP3, 78 min., 249 Kč
MP3 ke stažení , 78 min., 149 Kč

Victor Malka: Nejkrásnější židovské legendy
Soubor židovských legend, povídek a anekdot, které odrážejí ducha židovského lidu, svědčí o lásce k pravdě i ke spravedlnosti a přinášejí radost a potěšení. Prostřednictvím těchto příběhů dodávali znalci zákona židovskému lidu v jeho těžké historii naději a víru, vyjadřovali starosti i ambice židovské duše. V prachu legend tak můžeme nalézt zrnka moudrosti, která se dotýká každého člověka v každé době.
Čte Otakar Brousek st.
Fyzický nosič: 1 CD, 75 min., 199 Kč
MP3 ke stažení , 75 min., 149 Kč

Bruno Ferrero: Vánoční příběhy pro potěchu duše
Zábavné i poučné příběhy, jak je známe z pera italského salesiána Ferrera, tentokrát zarámované časovým úsekem od adventu do Tří králů, s vánočním vyzněním a tematikou. Setkáme se se zázračným stolem, který mluví, nebo houslemi, které hrají, v různých rolích zde vystupují zvířata s podivuhodnými schopnostmi, i děti a dospělí, kteří originálním způsobem řeší zapeklité situace svého života.
Čtou Ljuba Krbová a Jiří Dvořák
Fyzický nosič: 1 CD, 5 hod. 51 min., 199 Kč
MP3 ke stažení , 5 hod. 51 min., 149 Kč

Fred Kofman: Vědomý business
Integrita, úspěch a štěstí. Ve vědomém businessu je zásadní bezpodmínečná odpovědnost, která nám dává svobodu být tvůrcem svého života, a vnitřní integrita, jež nám poskytuje sebedůvěru a vede nás k úspěchu. Autor posluchače učí autentické komunikaci, konstruktivnímu vyjednávání i zvládání emocí. Nahrávka nejen pro lidi v businessu, ale pro všechny, kdo hledají cestu ke spojení materiálního a spirituálního světa ve svém životě i v práci a touží po nalezení vnitřního smyslu, štěstí a naplnění.
Čtou Aliana Clarté a David Jan Žák
Fyzický nosič: 3 CD, 3 hod. 45 min., 625 Kč
Tato audiokniha není dostupná ve formátu MP3 ke stažení.

Audioknihy v MP3 ke stažení najdete v e-shopu Portál v sekci MP3 ke stažení. Po registraci/přihlášení je jednoduše zakoupíte a poté je můžete stahovat do počítače nebo do jiných zařízení. Vaše online audioknihy zůstávají ve vaší virtuální knihovně v e-shopu Portálu (sekce Můj účet/Seznam zakoupených e-knih a mp3) a můžete je stahovat opakovaně i při dalších přihlášeních do systému.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0