Portál.cz > Aktuality > AUDIOKNIHY V PORTÁLU

AUDIOKNIHY V PORTÁLU

Datum: 17.10.2010

Nakladatelství Portál letos rozšiřuje svoji nabídku o audioknihy. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z naší produkce a nabízíme jak silný emotivní příběh Spratka, tak pohlazení Vánočními příběhy pro potěchu duše.

spratek audio2

Torey L. Hayden
Spratek
Příběh dítěte, které nikdo nemiloval

Čte Simona Babčáková

Skutečný příběh šestileté Sheily, která se dostane do speciální třídy pro děti s poruchami chování. Její učitelkou a zároveň prvním člověkem, který jí projeví lásku, je Torey Hayden. Ta po čase zjistí, že dívka má nadprůměrnou inteligenci, je učenlivá a dřímá v ní skrytý génius. Příběh je pozitivním svědectvím o síle pedagogických a terapeutických prostředků a pedagoga představuje jako přítele, který neváhá pro dítě překonávat různé těžkosti.

Torey L. Hayden je autorkou řady velmi úspěšných non-fiction románů z prostředí školy pro děti s poruchami chování. Pracuje jako speciální pedagožka a rodinná terapeutka. Žije v USA.

Režie: Jindřiška Nováková
Stopáž: CD 1: 79:03, CD 2: 69:49, CD 3: 74:04, CD 4: 62:49, CD 5: 65:59 min.
Verze: Krácená
Počet CD: 5
Cena: 449 Kč
E-shop: http://obchod.portal.cz/produkt/spratek-audiokniha-5cd/


vanocni audio

Bruno Ferrero
Vánoční příběhy pro potěchu duše
Čtou Jiří Dvořák a Ljuba Krbová

Zábavné i poučné příběhy, jak je známe z pera italského salesiána Ferrera, tentokrát zarámované časovým úsekem od adventu do Tří králů, s vánočním vyzněním a tematikou. Setkáme se se zázračným stolem, který mluví, nebo houslemi, které hrají, v různých rolích zde vystupují zvířata s podivuhodnými schopnostmi, i děti a dospělí, kteří originálním způsobem řeší zapeklité situace svého života.

Režie: Jindřiška Nováková
Stopáž: 70:00 min.
Verze: Krácená
Počet CD: 1
Cena: 199 Kč
e-shop: http://obchod.portal.cz/produkt/vanocni-pribehy-pro-potechu-duse-audiokniha-1cd/


halik audio

A z jara už znáte…
Jan Jandourek
Tomáš Halík – Ptal jsem se cest
Čte Tomáš Halík

Osobní svědectví o hledání vlastní cesty v duchovním životě, ve filozofii i ve společnosti. Kromě osobních témat (vzpomínky na dětství, studentská léta, konverze, kněžské svěcení, působení v roli psychoterapeuta, polistopadové období aj.) reflektuje vývoj v české společnosti a církvi. Nechybí ani vzpomínky na významné osobnosti – J. Reinsberga, J. Zvěřinu, V. Bendu nebo zamyšlení nad tématy, jako je hlubinná psychologie, krize víry, sekularizace.

Režie: Markéta Jahodová
Stopáž: 41:46 min.
Verze: Krácená
Počet CD: 1
Cena: 169 Kč
E-shop: http://obchod.portal.cz/produkt/halik-tomas-cd/


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0