Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Daniela Krolupperová

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Daniela Krolupperová

Datum: 12.1.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

daniela_krolluperová

Milý Portále!

Srdečně blahopřeji ke čtvrtstoletí existence.

Do dalších desetiletí i století přeji spoustu spokojených čtenářů, zajímavé, krásné a kvalitní knížky a e-knihy a především zaujetí pro úžasnou a důležitou práci, jakou je vydavatelská činnost, neboť se podílí na duchovním rozvoji celé společnosti. Je to aktivita, která je nezastupitelná. Čtivu zdar!

Daniela Krolupperová

Daniela Krolupperová je překladatelka, novinářka, spisovatelka, za dětské knížky získala v letech 2003 a 2006 Cenu učitelů. V Portálu vyšly její knihy pohádekPutování za nejmocnějším kouzlem (2007), několikrát oceněné Zákeřné keře (2010), Rybí sliby (2011), Mizící hmyzíci (2013, cena Nejkrásnější dětská kniha 24. Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě 2014) a knížka prvního čtení O modrém světle (2014).


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0