Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Edita Plicková

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Edita Plicková

Datum: 9.3.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

plickova

…stále dokořán ať má toto nakladatelství otevřen svůj „portál“ pro četbu, poučení i hraní chtivé zákazníky. To přeje do mnoha dalších let Edita Plicková…Edita Plicková je výtvarnice. Je autorkou mnoha ilustrací ke knihám pro děti, k edukativním materiálům, ale ilustrace připravila např. i k večerníčku. Na jejích ilustracích vyrostlo už několik generací dětí. V Portálu ilustrovala desítky titulů, z nichž vybíráme např. knížku námětů pro učitelky MŠHrajeme si ve školce, pracovní sešity pro předškolní dětiSe Šikulou za zvířátky nebo Šimonovy pracovní listy, knihy básničekCo tu kvete, svítí, létá? aVeršovaná encyklopedie, logopedických říkanekKouká Mína do komína nebo pohádkové knížkyStrašidlo Doudlo, Pohádky před spaním a mnohé další.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0