Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Iva Jungwirthová

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Iva Jungwirthová

Datum: 25.8.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Přeji Portálu do dalších let šťastnou ruku ve výběru autorů a publikací. A především mnoho přemýšlivých čtenářů, kteří ve vašich knihách nehledají návody a řešení, ale spíše podněty k přemýšlení. Oceňuji také nadstandardní pracovní i kolegiální atmosféru v nakladatelství, vždy vlídné a přátelské redaktory a všechny další, se kterými jsem jako autor v kontaktu. Těším se na další roky s Portálem!!!

mezi_skolkou_a_pubertou

PhDr. Ing. Iva Jungwirthová

je dětská psycholožka, pracuje jako poradkyně rané péče v Rané péči Čechy Centra pro dětský sluch Tamtam. Je autorkou knih, kapitol v odborných publikacích týkajících se neslyšících dětí a vývoje řeči; často vystupuje jako lektorka na přednáškách pro rodiče zdravých dětí. V Portále vyšly její tituly

Pohodoví rodiče, pohodové děti , Mezi školkou a pubertou a na podzim 2015 je připravena kniha Dítě se sluchovým postižením v MŠ a ZŠ.
Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0