Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Jitka Fořtíková

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Jitka Fořtíková

Datum: 14.9.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

S Portálem spolupracuji už několik let a velmi oceňuji zaměření jeho publikační činnosti i rozsahu. Chtěla bych proto minimálně do dalšího čtvrtstoletí popřát nadále stejně dobrou ruku s výběrem autorů i témat pro knihy dětem, rodičům i odborníkům. Je mi ctí, že patřím mezi autorky Portálu, spolupráce s tímto nakladatelstvím byla i pro mne vždy přínosem. Hodně zdaru, energie a tvořivosti všem jeho pracovníkům!

rozvoj_rozumovych_schopnosti_u_deti_v_ms

PhDr. Jitka Fořtíková, Ph.D., je ředitelka Centra nadání, o.p.s., dlouhodobě pracuje s nadanými dětmi, má za sebou rozsáhlou pedagogickou praxi a publikační činnost. V Portále vydala knihy Nadané dítě a rozvoj jeho schopností, Se Šikulou za zvířátky a Rozvoj rozumových schopností u dětí v MŠ.

.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0