Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Jitka Suchá

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Jitka Suchá

Autor: Petr Ráček | Datum: 30.3.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

sucha

Ke čtvrtstoletí Portálu přeji, aby si stále udržel svou vysokou laťku, široký záběr titulů i svou orientaci na náročného čtenáře, vysokou úroveň a pečlivost redakční práce. Líbí se mi, jak kultivujete čtenářskou obec u nás a nepodbízíte se. Jen tak dál! Všem v Portálu bych pak popřála hlavně zdraví a aby je práce bavila. Těším se na spoustu dalších zajímavých titulů od Vás v příštích 25 letech.

Mgr. Jitka Suchá

     

Mgr. Jitka Suchá je trenérkou paměti III. stupně. Pracovala jako vedoucí denního stacionáře pro seniory, nyní působí tamtéž jako ergoterapeutka denního stacionáře. Vede přednášky, kurzy, školení (zejména pro pracovníky v sociálních službách) a tréninky paměti. V Portále vyšly její knihy Cvičení paměti pro každý věk (2007), Trénink paměti pro každý věk (2008), Trénujte si paměť (2010), Skupinové hry pro cvičení paměti v každém věku (2012), Hry a činnosti pro aktivní seniory (spolu s I. Jindrovou a B. Hátlovou, 2013), Trénink slovní zásoby pro každý věk (2014). 30. dubna se na trhu objeví nový titul – Zábavné kvízy pro každý věk.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0