Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Kateřina Thorová

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Kateřina Thorová

Autor: Petr Ráček | Datum: 17.8.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Posílám srdečnou gratulaci ke krásným 25tinám jednomu z nejznámějších a nejúspěšnějších nakladatelství v naší zemi. Děkuji za profesionalitu a zároveň vždy milý, ochotný a trpělivý přístup. Bylo mi potěšením a ctí s Vámi spolupracovat. Přeji Vám do dalších roků neutuchající inspiraci, mnoho krásných knih i dychtivých čtenářů.

Kateřina Thorová, APLA

vyvojova_psychologie_nova

PhDr. Kateřina Thorová, Ph.D., je doktorkou klinické psychologie, specializuje se na dětskou vývojovou psychologii a psychodiagnostiku. Mnoho let se věnuje práci s dětmi s různými vývojovými poruchami. Publikuje především v oblasti poruch autistického spektra. V nakladatelství Portál jí vyšla monografie Poruchy autistického spektra (2006, aktualizované vydání podzim 2015) a letošní novinka Vývojová psychologie. Je také spoluautorkou knihy Agrese u lidí s mentální retardací a autismem (2007).


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0