Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Michaela Bergmannová

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Michaela Bergmannová

Datum: 29.6.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Nakladatelství Portál pro mě osobně nepředstavuje jen krásné a inspirativní knížky. Jsou to především milí lidé, se kterými jsem měla příležitost se seznámit a spolupracovat. A tak přeji kolektivu Portálu, i jeho autorům a ilustrátorům, do dalších let příjemnou tvůrčí atmosféru pro nové nakladatelské počiny a velké množství nadšených čtenářů všech věkových kategorií.

vyri_nesyckuji

Michaela Bergmannová je výtvarnice a ilustrátorka. Kromě ilustrování knížek pro děti se také věnuje kreslené animaci. S Českou televizí spolupracuje na dětských pořadech. V Portálu ilustrovala např. knížky Logopedické pohádky nebo příběh prvního čtení O modrém světle. Výborný tandem vytvořila s autorkou Lenkou Zemanovou, spolu daly vzniknout knížkám Výři nesýčkují a Madlenka a brejličky.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0