Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Oldřich Matoušek

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Oldřich Matoušek

Autor: Petr Ráček | Datum: 15.6.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Portálu přeji schopnost držet tradici vydávání důležitých knih. Včetně udržování okruhu významných domácích autorů.
Zároveň mu přeji schopnost pružně reagovat na turbulence současnosti a nacházet nové cesty ke čtenářům.

encyklopedie_socialni_prace

Doc. PhDr. Oldřich Matoušek učí na katedře sociální práce FF UK v Praze. Má za sebou dlouholetou praxi klinického psychologa a psychoterapeuta. Je autorem řady odborných publikací, v posledních letech zejména z oblasti sociální práce.
V Portálu vyšly jeho tituly Základy sociální práce (s kolektivem autorů, od r. 2001 již 10 vydání), Sociální práce v praxi (s kolektivem autorů), Metody a řízení sociální práce (s kolektivem autorů), Sociální služby (s kolektivem autorů), Slovník sociální práce, Mládež a delikvence (s Andreou Matouškovou), Hodnocení ohroženého dítěte a rodiny a Podpora rodiny (obě s Hanou Pazlarovou), Práce s rizikovou mládeží, Potřebujete psychoterapii?. V roce 2013 připravil s kolektivem autorů první českou Encyklopedii sociální práce.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0