Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Olga Zelinková

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Olga Zelinková

Datum: 25.5.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

zelinkova

Přeji nakladatelství Portál, aby se jeho knížky dostaly ke všem čtenářům, kterým udělají radost, přinesou poučení i zábavu.
poruchy_uceni

Doc. PaedDr. Olga Zelinková, CSc., je speciální pedagožka, vyučuje na Husitské teologické fakultě UK na katedře psychosociálních věd a etiky. Zabývá se diagnostikou a poradenstvím v oblasti specifických poruch učení a chování v celém věkovém kontinuu od předškolního věku do dospělosti. Je prezidentkou České společnosti „Dyslexie“. Je autorkou řady knih, v Portálu vyšly Poruchy učení  (1995, již devět vydání), Pomoz mi, abych to dokázal (1997), Pedagogická diagnostika a individuální vzdělávací program (2001, již osm vydání), Dyslexie v předškolním věku? (2008), Mám dyslexii (s Miloslavem Čedíkem, kniha získala Cenu vládního výboru pro zdravotně postižené občany).


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0