Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám politolog Petr Drulák

Co přeje Portálu k 25. narozeninám politolog Petr Drulák

Datum: 12.10.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Nakladatelství Portál zásadním způsobem obohatilo podhoubí českých sociálních věd. Přineslo čtenáři stovky učebnic a odborných publikací českých i zahraničních autorů. Vždy jsem si cenil profesionality jeho redaktorů. Do dalšího působení přeji další stovky úspěšných papírových i elektronických titulů!

teorie_mezinarodnich_vztahu

Prof. Ing. Petr Drulák, Ph.D., je český politolog, bývalý ředitel Ústavu mezinárodních vztahů. V roce 2014 byl jmenován náměstkem ministra zahraničních věcí , v současnosti působí jako politický tajemník ministerstva. Působil jako vysokoškolský pedagog a šéfredaktor časopisu Mezinárodní vztahy. V Portále mu vyšly knihy Jak zkoumat politiku (2008),Encyklopedie mezinárodních vztahů (2009),Metafory studené války (2009), Teorie mezinárodních vztahů (2010).


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0