Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Stanislava Reschová

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Stanislava Reschová

Autor: Petr Ráček | Datum: 8.6.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Nakladatelství Portál není „jen firmou“ s knižní produkcí. Vizitkou Portálu je profesionalita a odbornost, vysoká kvalita publikací, a viditelná hravost, nadšení, vstřícné a vlídné jednání. Se spolupracovníky z řad spisovatelů, ilustrátorů, oborových specialistů, lektorů léty prověřenými, ale i s nováčky, což mohu plně dosvědčit.

A poté, co se novotou vonící knihy rozběhnou „do světa“, i pak nad „svými“ drží ochrannou ruku: formou besed, výstav, literárních akcí, vývěsek na facebooku, prestižních soutěží.

Z Portálu může si kdokoliv vybírat: Zda se chce jenom smát.
Trochu si poplakat.
Chvíli se bát.
S dětmi si hrát.
Sám sebe vzdělávat.

Přeji Portálu k jeho 25. výročí do následujících plodných let hodně tvůrčích sil, ať se z domácího i zahraničního knižního pole urodí další a další úspěšná díla pro radost čtenářů všech věkových kategorií.

pohadky_do_kapsy

Stanislava Reschová je autorkou pohádkových příběhů pro děti. Publikovala knížku Ježkovy voči a jiné pohádky, která získala roku 2010 první místo v literární soutěži o nejlepší původní moderní pohádku a nominaci na Zlatou stuhu 2013 . V Portálu vyšly její kniha Veselá kopa pohádek a Pohádky do kapsy . Za ně je nominovaná na Zlatou stuhu 2015.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0