Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Václav Mertin

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Václav Mertin

Autor: Petr Ráček | Datum: 11.5.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

mertin

Přeji Portálu, aby vydával zejména kvalitní publikace, na které jsme si za čtvrtstoletí jeho existence zvykli a které doporučujeme studentům, učitelům i rodičům.

Současně bych přál našim studentům, aby co nejvíc odborných knížek z Portálu mohli kupovat za přijatelnou cenu.pictureprovider (1)

PhDr. Václav Mertin působí na katedře psychologie FF UK a také v Pražské pedagogicko-psychologické poradně. Specializuje se na dětskou psychologii – výchova, školní problematika, poruchy učení a chování dětí aj.

Je autorem řady odborných i populárních publikací. V Portálu vyšly Individuální vzdělávací program (1995), Psychologie pro učitelky mateřské školy (s Ilonou Gillernovou, od r. 2003 již pět vydání), rádce pro rodiče Výchovné maličkosti (2011) nebo Hry pomáhají s problémy (se Zdeňkem Šimanovským, od r. 1996 již šest vydání).


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0