Portál.cz > Aktuality > Co přejí Portálu k 25. narozeninám Ilona Eichlerová a Jana Havlíčková

Co přejí Portálu k 25. narozeninám Ilona Eichlerová a Jana Havlíčková

Datum: 20.7.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Psaní knížek je naším velkým společným koníčkem. Jakmile máme budoucí dílko hotové a připravené v počítači k odeslání, stává se pro nás vypiplaným dítkem, které posíláme do světa. Je pro nás proto důležité, že ho můžeme svěřit s naprostou důvěrou nakladatelství Portál, kde se ho ujmou s laskavou péčí a svým profesionálním přístupem mu pomohou dobývat svět čtenářů.

Důvěru v Portál ovšem máme nejen jako autorky, ale i jako čtenářky. Vždy, když potřebujeme při naší práci s dětmi být o něco moudřejší (což je často), bez zaváhání sáhneme po knížce z nakladatelství Portál, protože víme, že v ní najdeme dobře zpracováno právě to, co hledáme.

Naše přání Portálu je tedy stručné: Ať si udrží důvěru svých autorů i svých čtenářů.

logopedicke_pohadky

Mgr. Jana Havlíčková a Mgr. Ilona Eichlerová jsou klinické logopedky a autorky mimořádně úspěšných knih zdaleka nejen k nácviku správné výslovnosti. V Portále vyšly Já mám v krabici cukr a krupici (2009), Velké logopedické pexeso 1–3 (2011), Logopedické pohádky (2012), Kouká Mína do komína (2013) a Logopedické hádanky (2014).

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0