Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám ministryně Michaela Marksová-Tominová

Co přeje Portálu k 25. narozeninám ministryně Michaela Marksová-Tominová

Datum: 2.11.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

„K nakladatelství Portál mám osobní vztah. Před lety mě oslovili, a tak jsem tam vydala svoji první a zatím jedinou knížku Rodina a práce: jak je sladit a nezbláznit se. Portál se už čtvrt století věnuje vydávání společenskovědní literatury a přispívá k její popularizaci, a to především v oborech, které mě osobně vždy velmi zajímaly. Do dalších let mu proto přeji mnoho vydaných knih i spokojených čtenářů."

Co přejí Portálu k 25. narozeninám ministryně Michaela Marksová-Tominová

Mgr. Michaela Marksová-Tominová , česká politička, od ledna 2014 ministryně práce a sociálních věcí ČR, dlouhodobě se zabývá postavením žen a mužů ve společnosti, otázkami ženských práv a rodinnou politikou. Působila také jako ředitelka odboru rodinné politiky na Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR a vedla odbor rovných příležitostí na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR). V Portálu vyšla její kniha Rodina a práce – jak je sladit a nezbláznit se (2009).


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0