Portál.cz > Aktuality > DYSKORUNKA 2013

DYSKORUNKA 2013

Datum: 6.11.2013

Dyskorunka je jedinečná akce – prodejní výstava a konference, která se zaměřuje hlavně na žáky se specifickými poruchami učení a chování. I letos tu najdou učitelé a rodiče širokou nabídku publikací, pomůcek a PC programů pro předškolní přípravu i pro výuku na ZŠ a SŠ. Zveme vás 14. 11. do Domu dětí a mládeže v Praze 8 - Karlíně.

14. listopadu 2011
od 9.00 do 17.00 na nové adrese: Karlínské spektrum – DDM hl. m. Prahy, Karlínské náměstí 7, Praha 8.

Pořádá DYS-centrum Praha® o. s.
Motto: Učitelé učí žáky a žáci učí učitele.

DYSKORUNKA se každoročně zaměřuje na prezentaci a prodej publikací, pomůcek a počítačových programů pro předškolní přípravu, pro výuku na 1. a 2. stupni základních škol i pro střední školy. DYSKORUNKA je tradičně věnována především žákům se specifickými poruchami učení a chování, avšak učitelé i rodiče zde vždy naleznou inspiraci také pro každodenní práci s dětmi, žáky a studenty.

Součástí celé akce je rovněž odborná konference akreditovaná MŠMT ČR věnovaná vzdělávání žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami. V průběhu přednášek, seminářů a dílen budou představeny aktuální trendy ve vzdělávání, nově vzniklé metody, pomůcky, pracovní listy i učebnice pro uvedenou cílovou skupinu. Konference bude zahájena slavnostním křtem publikací se související tematikou za přítomnosti autorů. Kromě tradičních přednášek bude novinkou letošního roku „Čtenářská dílna“, na níž lektorky s využitím publikací z projektu „Pohádky pro společné čtení“ představí postupy práce zaměřené na podporu čtenářské gramotnosti.

Celá akce je určena odborné i laické veřejnosti. Přijďte načerpat inspiraci pro každodenní práci se svými dětmi, žáky i studenty.

Více viz www.dyscentrum.org – sekce DYSKORUNKA.

Jak na dyslexii a poruchy učení – přehled knih Portálu

dyslexie_2013_web_m
Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0