Portál.cz > Aktuality > Ediční plán je TADY!

Ediční plán je TADY!

Datum: 29.7.2016

Otevíráme druhé pololetí první knihou Ruce v hlíně. Jaké jsou další novinky, kterými vás budeme do konce roku oblažovat, se podívejte zde.

Všem příznivcům Portálu nabízíme listování virtuálním katalogem nebo je k dispozici ke stažení, ten tištěný na vás bude čekat od září v knihkupectvích a ve schránkách. To abyste si v něm mohli zaškrtávat, co všechno pořídíte. Tady je ochutnávka toho nejlepšího!

Beletrie

Ediční plán je TADY!

Největším lákadlem bude určitě napínavá detektivka, kde se děj točí kolem turínského plátna a rukopisu Pátého evangelia. Nejen teenagerům jsou určeny syrově autentické vzpomínky na dětství v Hemingwayově rodině. Jeho vnučka Mariel poznala nejen, jaké je to vyrůstat obklopená slávou a penězi, ale i závislostmi, sebevraždami a psychickými nemocemi. Dnes je z ní úspěšná žena, i když si přišla jako Neviditelná dívka. Nebojte se drastického názvu Chlapec, kterého chovali jako psa. Příběhy dětí, které překonaly trauma, jsou vyprávěním o dobrých koncích špatných začátků.

Ediční plán je TADY!

Pro děti

Dětem chystáme další pokračování veleúspěšného Školního strašidla – dozvíte se Kdo straší školní strašidlo? Milovníci bylinkových pohádek, připravte se, Jde sem lesem! Daniela Krolupperová tentokrát nechá Toníka putovat za skřítky temným hvozdem. Největší trhák jsme přichystali pro milovníky magických triků. Sám Pavel Kožíšek napsal průvodce kouzly Malý kouzelník. Když ji koupíte, neprohloupíte. Je v ní volná vstupenka na jeho představení!

Populárně naučná

Ediční plán je TADY!

Nenoste ponožky a bude vám to myslet jako Einsteinovi. Nevěříte? Kniha Proč Einstein nenosil ponožky vám objasní zdánlivě nepodstatné věci, které ovlivňují naše myšlení. Kevin Leman aktualizoval notoricky známé Sourozenecké konstelace. Také by se vám mohly hodit ne úplně legální triky pro výchovu Připoutej se, nebo umře jednorožec!.

Ediční plán je TADY!

Pro psychology, pedagogy a další odborníky

Chystáme pro vás manuál bioenergetických cvičení od samotného Lowena a jeho ženy Cesta k vibrujícímu zdraví. Marie Kuklová poradí jak uplatnit KBT v léčbě závislostí, Zbyněk Vybíral Jak se stát dobrým psychoterapeutem. Neměl by vám uniknout spis známého Erica Berneho Sex v lidském milování, Umělci v mateřské škole ani Přehled křesťanských církví a jejich aktivit v ČR

A to pořád není všechno…kompletní přehled titulů najdete tady.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0