Portál.cz > Aktuality > GUY GILBERT SLAVÍ 78. NAROZENINY

GUY GILBERT SLAVÍ 78. NAROZENINY

Datum: 8.9.2013

Guy Gilbert, francouzský kněz a autor, má ve světě spoustu příznivců. Českým čtenářům ho představil Portál, který jeho knihy vydává už neuvěřitelných 20 let! Guy Gilbert slaví 78. narozeniny a vy můžete aspoň na dálku slavit s ním mimořádnou akcí. Den „D“ v e-shopu Portál - 12. září využijte mimořádnou slevu 20 % na veškeré zboží kromě e-knih. A k tomu celý týden nabízíme knihy Guye Gilberta se slevou 30 %.

Guy-Gilbert

U příležitosti 78. narozenin Guye Gilberta vyhlašujeme čtvrtek 12. září 2013 dnem „D“ v nakladatelství Portál. Co to znamená? Na jeden jediný den bude možné v e-shopu Portál nakupovat s 20% slevou všechny knihy (s výjimkou e-knih)!

Neváhejte s nákupem, protože výjimečná sleva 20 % na veškerou produkci (kromě e-knih) bude platit jen jediný den. Proto navštivte ve čtvrtek 12. září náš e-shop.

Guy Gilbert je známý francouzský kněz, vychovatel, věnuje se především delikventní mládeži. Narodil se v Charente-Maritime 12. 9. 1935. Ve Francii vydal přes dvacet knih, o něž je velký zájem a z nichž některé obdržely významné ceny. Lidé chodí na jeho přednášky, vyhledávají ho v těžkých situacích, jeho vystoupení přenášejí média. Pozornost budí také svým nekonvenčním vzezřením. Nakladatelství Portál začalo vydávat jeho knihy už v roce 1993, dodnes jich vyšlo sedm a osmá se na pultech objeví v listopadu.

 Knihy Guye Gilberta můžete v týdnu 9. – 15. 9. koupit s mimořádnou akční slevou 30 %:
Ať se ti život povede
Až do krajnosti
Bratr vyvržených
Buďte světlem!
Evangelium podle svatého lotra
O dětech a výchově
Srdce v ohni

Všechny je najdete v e-shopu Portál v sekci Akční nabídka.

A v listopadu vyjde novinka: Partnerství

Přečtěte si také rozhovor s G. Gilbertem, který vyšel v Katolickém týdeníku, a podívejte se na TV pořad o G. Gilbertovi vysílaný v TV Noe.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0