Portál.cz > Aktuality > Helena Illnerová a Pavel Kovář představí Čas pro světlo v Knihovně V. Havla

Helena Illnerová a Pavel Kovář představí Čas pro světlo v Knihovně V. Havla

Datum: 8.1.2015

Čas pro světlo je knižní rozhovor, který s Helenou Illnerovou vedl Pavel Kovář. Společně knížku představí 21. ledna v Knihovně Václava Havla. Přijďte si poslechnout zajímavé povídání nejen o dobrodružství vědy.

Čas pro světlo je knižní rozhovor, který s prof. Helenou Illnerovou vede její profesní kolega, prof. Pavel Kovář. Mapuje její život od rodinného zázemí a osobnostního formování po vědecké a veřejné působení. Dotýká se nejen otázek spojených s vědou a vzděláním v naší společnosti, ale také otázek hodnot, výchovy, úcty k tradici. Rozhovor je svědectvím o síle a charakteru: Helena Illnerová se stala mezinárodně uznávanou vědkyní, aniž by si zadala s komunistickým režimem či aniž by rezignovala na mateřství a rodinný život. Kromě toho se věnovala mládeži v turistickém oddíle, který založila, a dnes se věnuje mj. dobrovolné pomoci sociálně ohroženým dětem.

Čas pro světlo představí autoři 21. ledna od 19 hod. v Knihovně Václava Havla v Ostrovní ulici v Praze. Večerem bude provázet šéfredaktor Portálu Martin Bedřich a hostem bude prof. Rudolf Zahradník.

cas_pro_svetlo_prezentace_knihy_pozvanka_m

Čas pro světlo kromě tištěné podoby vychází současně i jako elektronická kniha ve formátech epub, mobi a pdf.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0