Portál.cz > Aktuality > Hlasujte pro Portál

Hlasujte pro Portál

Autor: Petr Matějček | Datum: 13.3.2009

Zaujala Vás některá z našich knížek vydaných v loňském roce? Dejte jí svůj hlas v soutěži Magnesia Litera. Občanské sdružení Litera letos již poosmé ocení nejlepší české knihy vydané v loňském roce. Kromě devíti kategorií, v nichž vítěze určí odborná porota, probíhá také hlasování ve čtenářské anketě. Vybrat můžete jakoukoli českou knihu vydanou v roce 2008.


Nakladatelství Portál Vám loni nabídlo na 100 knižních titulů. Mezi nimi najdete i českou beletrii a dětskou literaturu. Pokud se Vám některá z našich knih líbila, potěší nás, když pro ni budete hlasovat. Hlasovací formulář najdete zde. Čtenářům je dále k dispozici také e-mailová adresa soutez(zavináč)magnesia-litera.cz a 150000 hlasovacích pohlednic v knihkupectvích, knihovnách, školách či kavárnách.

Své hlasy můžete posílat až do 10. dubna. Poté bude vylosováno 1000 účastníků ankety, kteří získají poukázku na odběr knih podle svého výběru v knihkupectví Kanzelsberger. Slavnostní večer vyhlášení všech cen můžete sledovat 19. dubna na ČT 2.

Připojte se i Vy a pojďte spolu s námi propagovat dobré knihy. Naši loňskou produkci si můžete připomenout na těchto webových stránkách.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0