Portál.cz > Aktuality > KAREL SCHWARZENBERG SLAVÍ 75. NAROZENINY

KAREL SCHWARZENBERG SLAVÍ 75. NAROZENINY

Datum: 1.11.2012

Karel Schwarzenberg brzy oslaví 75. narozeniny. Portál při té příležitosti vydal jeho novou knihu Knížecí rozhovory, která navazuje na předchozí titul Knížecí život. Poznejte osudy a názory předního českého politika. Obě knihy nabízíme jako balíček za mimořádnou cenu. Jen v listopadu a jen v knihkupectvích a e-shopu Portál!

schwarzenberg_karel_knizeci_rozhovory

Knížecí život a Knížecí rozhovory jsou knihy rozhovorů, které vedl anebo sestavil uznávaný publicista Karel Hvížďala.
Knížecí život mapuje osudy Karla Schwarzenberga až do roku 2008. Karel Hvížďala pokládal otázky týkající se rodiny, dětství, života v exilu, role šlechty v dnešním životě i vstupu do politiky.
Knížecí rozhovory jsou výborem z interview, které Karel Schwarzenberg poskytl médiím v letech 1990 – 2012. Karel Hvížďala rozhovory vybral a sestavil tak, aby pokrývaly zásadní události těchto let: od návratu do Čech přes vstup do politiky až po kandidaturu na prezidenta ČR.

Od 1. do 30. 11. můžete zakoupit komplet knih Karla Schwarzenberga Knížecí život a Knížecí rozhovory za speciální cenu 499 Kč. Platí pouze v knihkupectvích a e-shopu Portál.

Více o knize Knížecí rozhovory včetně ukázek: http://obchod.portal.cz/produkt/schwarzenberg-karel-knizeci-rozhovory/

Více o knize Knížecí život včetně ukázek: http://obchod.portal.cz/produkt/schwarzenberg-karel-jan-knizeci-zivot/

Přehled knihkupectví Portál: http://www.portal.cz/kontakty/knihkupectvi/


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0