Portál.cz > Aktuality > Kniha měsíce března

Kniha měsíce března

Datum: 26.2.2016

Víte o tom, že zákazníci věrnostního programu Portál mají knihu měsíce – jednu z horkých novinek Portálu – exkluzivně se slevou 30 %? Nabídka platí vždy prvních 7 dní v měsíci pro zákazníky registrované nejpozději 25. den předcházejícího měsíce.

Kniha měsíce března

Nakupovat můžete v e-shopu Portál i v knihkupectvích Portál. V únoru bude knihou měsíce kniha Kurz dobré nálady od Michaely Peterkové. Pokud jste se zaregistrovali v našem věrnostním programu do 25. dne předchozího měsíce, máte od 1. do 7. 2. šanci tuto kníhu výhodně koupit. Pokud ne, registrujete se nyní a získejte tuto výhodu již od dubna!

Vše o věrnostním programu Portál

Více o knize Kurz dobré nálady

 

JAK NAKUPOVAT

Pokud nejste členy věrnostního programu Portál:

  • Do 25. února se zaregistrujte do věrnostního programu.

  • Počkejte do 1. března, pak se přihlaste do e-shopu a kupte si knihu měsíce se slevou 30 %.

  • Další informace níže.

 

Pokud jste členy věrnostního programu Portál:

  • Nemusíte s nákupem spěchat, nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci. Nestačí vám jeden výtisk? Nevadí, počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.

  • Nezapomeňte se do e-shopu nejprve přihlásit. Jen tak uvidíte knihu měsíce Kurz dobré náladys cenou, která je určena jen vám, zákazníkům věrnostního programu. Pokud se vám po přihlášení nezobrazuje správná cena, občerstvěte stránku stiskem klávesy F5.

  • Zapomněli jste své přihlašovací údaje do e-shopu Portál? Nevadí, napište si o ně, pošleme vám nové.

  • Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.

  • Máte raději nákup v kamenných knihkupectvích? Zavítejte do našich obchodů v Jindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte od 1. do 7. dne v měsíci s vaší slevou 30 %. Jen si s sebou nezapomeňte vzít kartu věrného zákazníka Portál.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0