Portál.cz > Aktuality > KNIHA MĚSÍCE LISTOPADU pro zákazníky věrnostního programu Portál

KNIHA MĚSÍCE LISTOPADU pro zákazníky věrnostního programu Portál

Datum: 1.11.2013

Zákazníci věrnostního programu Portál mohou získat knihu měsíce – jednu z horkých novinek Portálu – s exkluzivní slevou 30 %. Jste členy věrnostního programu? 1. listopadu je tu publikace C. G. Jung – Život v knihách od Sonu Shamdasaniho jen pro vás za mimořádnou cenu. Nejste členy našeho věrnostního programu? Pak je nejvyšší čas se přidat…

pictureprovider

Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. V listopadu 2013 se stala výpravná publikace C. G. Jung – Život v knihách od britského odborníka Sonu Shamdasaniho. A jen zákazníci věrnostního programu Portál si ji mohou koupit se slevou 30 %.

Carl Gustav Jung (1875 – 1961) byl švýcarský lékař a psychoterapeut, zakladatel analytické psychologie. Kniha C. G. Jung – Život v knihách je obsáhlým ilustrovaným komentářem k Jungovu životopisu na pozadí jeho četby. Vychází z unikátních, dosud nezveřejněných Jungových rukopisů a z faksimile knih z jeho knihovny, které Junga provázely po celý jeho život a byly mu inspirací při promýšlení psychologických a filozofických koncepcí. Čtenáři zde najdou jak srozumitelný výklad, tak i fotokopie vybraných stran Jungových poznámek v knihách, fotografie jeho osobní knihovny, dobových vydání oblíbených knih i jeho vlastních děl. Znovu se setkají také s ukázkami z Červené knihy. Přečtěte si anotaci a několik ukázek.

 Pokud jste členy věrnostního programu Portál:

  • Nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci. Od 1. do 7. listopadu 2013 můžete tedy v e-shopu Portál tuto knihu koupit za zvýhodněnou cenu. Nestačí vám jeden výtisk? Nevadí, počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.
  • Nezapomeňte se do e-shopu nejprve přihlásit. Jen tak uvidíte knihu C. G. Jung – Život v knihách s cenou, která je určena jen vám, zákazníkům věrnostního programu. Pokud se vám po přihlášení nezobrazuje správná cena, občerstvěte stránku stiskem klávesy F5.
  • Zapomněli jste své přihlašovací údaje do e-shopu Portál? Nevadí, napište si o ně, pošleme vám nové.
  • Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.
  • Máte raději nákup v kamenných knihkupectvích? Zavítejte do našich obchodů v Jindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte od 1. do 7. 11. s vaší slevou 30 %. Jen si s sebou nezapomeňte vzít kartu věrného zákazníka Portál.

Pokud nejste členy věrnostního programu Portál:

  • Máte také zájem využívat tuto výhodu? Zaregistrujte se do věrnostního programu Portál a od příštího měsíce si užívejte nejen tohoto, ale i dalších bonusů. Registrace je snadná.

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0