Portál.cz > Aktuality > KNIHA MĚSÍCE ŘÍJNA pro zákazníky věrnostního programu Portál

KNIHA MĚSÍCE ŘÍJNA pro zákazníky věrnostního programu Portál

Datum: 26.9.2013

Zákazníci věrnostního programu Portál mohou získat knihu měsíce – jednu z horkých novinek Portálu – s exkluzivní slevou 30 %. Jste členy věrnostního programu? 1. října je tu Sebranka od Torey L. Hayden jen pro vás za mimořádnou cenu. Nejste členy našeho věrnostního programu? Pak je nejvyšší čas se přidat…

pictureprovider

Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. V říjnu 2013 se knihou měsíce stal román Sebranka od známé americké autorky Torey L. Hayden. A jen zákazníci věrnostního programu Portál si ji mohou koupit se slevou 30 %.

Torey L. Hayden se proslavila především svým románem Spratek. I Sebranka je velmi čtivým příběhem ze školního prostředí. Vezměte čtyři děti různého věku, s různým rodinným zázemím a s různými, ale vždy velikými problémy. Dejte je do speciální třídy, protože v jiných třídách jsou nezvladatelné, a nechte učitelku, aby se o ně nějak postarala. Učitelka Torey je asi jediná, kdo nebere tuto speciální třídu jako "odkladiště" bláznivých dětí. Každý den se snaží ukázat svým žáčkům, v čem jsou jedineční, a hlavně je naučit, jak překonat svoje problémy. Chce to obrovskou dávku nasazení, odvahy a trpělivosti. Skoro každý den se odehraje dramatická událost, děti zažívají své neúspěchy. Ale dostavují se i dílčí pokroky a radosti, kvůli nimž stojí toto úsilí za to. Chcete o knize vědět více? Přečtěte si anotaci a několik ukázek.

Pokud jste členy věrnostního programu Portál:

  • Nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci. Od 1. do 7. října 2013 můžete tedy v e-shopu Portál tuto knihu koupit za zvýhodněnou cenu. Nestačí vám jeden výtisk? Nevadí, počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.
  • Nezapomeňte se do e-shopu nejprve přihlásit. Jen tak uvidíte knihu Sebranka s cenou, která je určena jen vám, zákazníkům věrnostního programu. Pokud se vám po přihlášení nezobrazuje správná cena, občerstvěte stránku stiskem klávesy F5.
  • Zapomněli jste své přihlašovací údaje do e-shopu Portál? Nevadí, napište si o ně, pošleme vám nové.
  • Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.
  • Máte raději nákup v kamenných knihkupectvích? Zavítejte do našich obchodů vJindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte od 1. do 7. 10. s vaší slevou 30 %. Jen si s sebou nezapomeňte vzít kartu věrného zákazníka Portál.

Pokud nejste členy věrnostního programu Portál:

  • Máte také zájem využívat tuto výhodu? Zaregistrujte se do věrnostního programu Portál a od příštího měsíce si užívejte nejen tohoto, ale i dalších bonusů. Registrace je snadná.

Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0