Portál.cz > Aktuality > Kniha měsíce se slevou 30 % pro členy věrnostního programu

Kniha měsíce se slevou 30 % pro členy věrnostního programu

Datum: 18.1.2015

Víte, že jako členové věrnostního programu Portál máte mj. možnost koupit každý měsíc jednu novinku, označenou jako Kniha měsíce, se slevou 30 %? V únoru takto nabídneme horkou novinku Karla Nešpora Duševní pružnost v každodenním životě.

Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. Jen zákazníci věrnostního programu, Portál, zaregistrovaní do 27. dne předchozího měsíce, si ji mohou koupit se slevou 30 %. Nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci a počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.

Stačí se zaregistrovat/ přihlásit do e-shopu Portál a knihu měsíce uvidíte s cenou, která je určena jen zákazníkům věrnostního programu. Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.

Pokud máte raději nákup v kamenných knihkupectvích, zavítejte do našich obchodů vJindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte prvních sedm dní v měsíci se slevou 30 %.

V únoru bude knihou měsíceDuševní pružnost v každodenním životě od Karla Nešpora. Proto neváhejte a do 27. ledna se zaregistrujte, ať můžete tuto nabídku využít.

Vše o věrnostním programu Portál včetně dalších bonusů.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0