Portál.cz > Aktuality > Kniha měsíce se slevou 30 % pro zákazníky věrnostního programu Portál

Kniha měsíce se slevou 30 % pro zákazníky věrnostního programu Portál

Autor: Petr Ráček | Datum: 16.2.2015

Víte o tom, že zákazníci věrnostního programu Portál mají knihu měsíce – jednu z horkých novinek Portálu – exkluzivně se slevou 30 %? Nabídka platí vždy prvních 7 dní v měsíci pro zákazníky registrované nejpozději 25. den předcházejícího měsíce.

Nakupovat můžete v e-shopu Portál i v knihkupectvích Portál. V březnu bude knihou měsíce slavný titul Král, Válečník, Kouzelník, Milovník od Roberta Moora a Douglase Gilletta, a to v novém vydání a v revidovaném překladu. Pokud ještě nejste v našem věrnostním programu, do 25. 2. máte šanci se zaregistrovat a od 1. do 7. 3. tuhle knížku výhodně koupit.

Vše o věrnostním programu Portál

Více o knize Král, Válečník, Kouzelník, Milovník

 

JAK NAKUPOVAT

Pokud nejste členy věrnostního programu Portál:

  • Do 25. února se zaregistrujte do věrnostního programu.
  • Počkejte do 1. března, pak se přihlaste do e-shopu a kupte si knihu měsíce se slevou 30 %.
  • Další informace níže.

 Pokud jste členy věrnostního programu Portál:

  • Nemusíte s nákupem spěchat, nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci. Nestačí vám jeden výtisk? Nevadí, počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.
  • Nezapomeňte se do e-shopu nejprve přihlásit. Jen tak uvidíte knihu měsíce s cenou, která je určena jen vám, zákazníkům věrnostního programu. Pokud se vám po přihlášení nezobrazuje správná cena, občerstvěte stránku stiskem klávesy F5.
  • Zapomněli jste své přihlašovací údaje do e-shopu Portál? Nevadí, napište si o ně, pošleme vám nové.
  • Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.
  • Máte raději nákup v kamenných knihkupectvích? Zavítejte do našich obchodů v Jindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte od 1. do 7. dne v měsíci s vaší slevou 30 %. Jen si s sebou nezapomeňte vzít kartu věrného zákazníka Portál.

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0