Portál.cz > Aktuality > Kniha měsíce se slevou 30 % pro zákazníky věrnostního programu Portál

Kniha měsíce se slevou 30 % pro zákazníky věrnostního programu Portál

Datum: 14.5.2015

Víte o tom, že zákazníci věrnostního programu Portál mají knihu měsíce – jednu z horkých novinek Portálu – exkluzivně se slevou 30 %? Nabídka platí vždy prvních 7 dní v měsíci pro zákazníky registrované nejpozději 25. den předcházejícího měsíce.

gorila_a_ja_m

Nakupovat můžete v e-shopu Portál i v knihkupectvích Portál. V červnu bude knihou měsíce skvělá knížka pro děti Gorila a já od Fridy Nilsson. Pokud ještě nejste v našem věrnostním programu, do 25. 5. máte šanci se zaregistrovat a od 1. do 7. 6. tuhle knížku výhodně koupit.

Vše o věrnostním programu Portál

Více o knize Gorila a já

 

JAK NAKUPOVAT

Pokud nejste členy věrnostního programu Portál:

  • Do 25. května se zaregistrujte do věrnostního programu.

  • Počkejte do 1. června, pak se přihlaste do e-shopu a kupte si knihu měsíce se slevou 30 %.

  • Další informace níže.

 

Pokud jste členy věrnostního programu Portál:

  • Nemusíte s nákupem spěchat, nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci. Nestačí vám jeden výtisk? Nevadí, počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.

  • Nezapomeňte se do e-shopu nejprve přihlásit. Jen tak uvidíte knihu měsíce s cenou, která je určena jen vám, zákazníkům věrnostního programu. Pokud se vám po přihlášení nezobrazuje správná cena, občerstvěte stránku stiskem klávesy F5.

  • Zapomněli jste své přihlašovací údaje do e-shopu Portál? Nevadí, napište si o ně, pošleme vám nové.

  • Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.

  • Máte raději nákup v kamenných knihkupectvích? Zavítejte do našich obchodů vJindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte od 1. do 7. dne v měsíci s vaší slevou 30 %. Jen si s sebou nezapomeňte vzít kartu věrného zákazníka Portál.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0