Portál.cz > Aktuality > Knížka k Mezinárodnímu dni dětí

Knížka k Mezinárodnímu dni dětí

Datum: 26.5.2014

Děti brzy oslaví svůj mezinárodní svátek. Potěšte je hezkým dárkem – nakladatelství Portál vám nabízí některé horké novinky ze své produkce pro děti.

PRO NEJMENŠÍ
I ty nejmenší děti, které ještě nemají o čtení ani ponětí, můžete potěšit knížkou. Zkuste třeba Houpánky a kolébánky od Jindřišky Ptáčkové. Básničky na každý den pro děti od narození až po batolecí věk se budou těm nejmenším líbit a vám přinesou spoustu inspirace pro společné chvíle.

 


POHÁDKY
Humor má léčivou moc. Ví to i Stanislava Reschová, která pro děti napsala knížku Veselá kopa pohádek. Krátké pohádky ocení rodiče, kteří dětem před spaním pravidelně čtou, ale moc energie jim na to už nezbývá. S Veselou kopou pohádek určitě neusnete dřív než děti!

 


PŘÍBĚHY
Madlenka si užívá všech dětských radostí. Jednou zjistí, že věci kolem sebe nevidí tak dobře jako dřív. Maminka ji proto vezme k paní doktorce a ta jí předepíše brejličky. Jsou krásné! A Madlenka najednou zjišťuje, že svět kolem ní je mnohem barevnější! Příběh Madlenka a brejličky Lenky Zemanové potěší všechny děti, nejen ty, které se dívají na svět přes kouzelná sklíčka.

 


PÍSNIČKY
Když se vám zrovna nechce číst, zpívejte! S Robinem Králem a Jiřím Pazourem a jejich knihou Písničky na hraní. Písničky si můžete pustit i z přiloženého CD, nazpívali je tu známé hlasy – Jitka Molavcová, Magda Reifová, Petr Vacek ad. Ke každé písničce je připojena spousta her – zábava zaručena!

 PRO ZAČÍNAJÍCÍ ČTENÁŘE
Váš prvňáček se právě naučil číst? Pak potřebuje svoje první knížky! Po velkém ohlasu Školního strašidla a Školního detektiva napsala Zuzana Pospíšilová další díl: Velký případ školního detektiva. Atraktivní příběh detektiva Radílka a text přizpůsobený začínajícím čtenářům bude děti bavit.

 

 

 

Připravili jsme pro vás taky speciální akční nabídku k Mezinárodnímu dni dětí.

A všechny knížky z Portálu pro děti najdete v e-shopu nebo v našich knihkupectvích v Praze 1 (Jindřišská 30) nebo v Praze 8 (Klapkova 2) a u dobrých knihkupců.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0