Portál.cz > Aktuality > Koncert pro Afriku pro Malawi a Namíbii

Koncert pro Afriku pro Malawi a Namíbii

Autor: Petr Ráček | Datum: 11.5.2015

Přijďte podpořit dobrou věc a strávit večer ve společnosti výborných muzikantů. Irena Budweiserová, Andrea Kalivodová, Ondřej Ruml, Tomáš Hudera a Ivana Fitznerová hlavními hosty benefice pro Afriku. Pomůžete koupi profesionální pece na pečení chleba a vzniku pekařské dílny pro mladé lidi ohrožené chudobou nebo zdravotně-sociálním vyloučením nemocí HIV v Malawi a Namibii.

Benefiční koncert pro Afriku pro Malawi a Namibii pořádá PhDr. Monika Nová, vyučující na UK v Praze a řešitelka projektu, ve spolupráci se studenty Univerzity Karlovy. Co je cílem?Podpořit projekt se sociálním zaměřením - v Malawi a v Namibii vzniká za podpory českých a slovenských sponzorů pekárenská dílna, ve které budou mít mladí lidé, ohrožení chudobou nebo zdravotně-sociálním vyloučením nemocí HIV, možnost naučit se pečení chleba. Tím zvýší svoji uplatnitelnost na trhu práce nebo zůstanou v pekárenské dílně pracovat. Současně s pekárenskou dílnou vzniká i "podniková prodejna" - projekt tedy bude výdělečně schopný pro další udržitelnost a provoz.

Umělci - hosté koncertu se vzdali svého honoráře. Vystoupí:

  • Irena Budweiserová s kytaristy Mirkem Linkou a Jaroslavem Šindlerem
  • mezzosopranistka Andrea Kalivodová
  • Ondřej Ruml
  • omáš Hudera
  • Ivana Fitznerová s kapelou

Koncert moderuje Tereza Kostková.

Do aukce poskytli svá díla ak. malíř Jan Tichý, sochaři Zdeněk Macháček ml. a Miroslav Burša, výtvarníci Jan Brabenec, Magdalena Monhartová, Magda Andresová, Leona Trojanová, malíř František Kollman, fotograf Vratislav Noha, galerie La Femme a Irena Budweiserová.

Vstupenky na koncert koupíte v síti Ticketstream

beneficni_koncert_pro_afriku_letak_m
Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0