Portál.cz > Aktuality > LETNÍ AKCE pro zákazníky věrnostního programu

LETNÍ AKCE pro zákazníky věrnostního programu

Datum: 27.6.2013

Vážení věrnostní zákazníci, chcete trávit krásné dny s příjemnou a zajímavou knihou? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Na červenec a srpen jsme jen pro vás připravili slevovou akci Letní čtení s Portálem. V našem e-shopu Vám budou postupně nabízeny desítky titulů různých žánrů se slevou až 40 %!

Akce Letní čtení s Portálem bude probíhat od 1. 7. do 25. 8. a bude dostupná jen pro členy věrnostního programu. Najdete ji po přihlášení k vašemu uživatelskému profilu v sekci akční nabídka. Zde pouze vy, zákazníci věrnostního programu, uvidíte knihy zařazené do letní akce a k tomu i pravidelnou akční nabídku určenou všem zákazníkům. Nabídku letních akčních knih pro vás budeme obměňovat vždy po 14 dnech. Nezapomeňte tedy sledovat e-shop Portál zvláště 1. 7., 15. 7., 29. 7. a 12. 8.

Beletrie
V rámci slev Vám nabídneme mimo jiné například titul Život mezi Jungem a Freudem, tedy beletristické zpracování důležité životní epizody dvou velikánů světové psychologie. Milostný poměr mezi mladým, ženatým Jungem a jeho pacientkou rusko-židovského původu vedl k vážným trhlinám ve vztahu s jeho učitelem Freudem. Sabina se stane tvořivým principem Jungovy psychoanalytické teorie a zároveň jeho nejlepší žákyní. Z dalších knih, které jsou blízké beletrii, doporučujeme rozhovory s významnými osobnostmi.

 

 

 

Hry
Kdy jindy než v létě je čas na hry a jiné tvořivé aktivity. Ať už se rozhodnete provozovat pod letním sluncem hry výchovné, sportovní či ty rozpustilé, vždy najdete inspiraci v naší akční letní nabídce pro věrnostní zákazníky.

 

 

 

 

Pro rodiče a děti
Literární světy dospělých a dětí se prolínají obzvláště v létě. Vždyť takové společné aktivity jako je četba pohádek, příprava do školy, výtvarné tvoření či rozvíjení čtenářských dovedností mohou být právě v době prázdnin velmi zábavné.  Pro rodiče zvlášť nabídneme výchovné rádce, dětem pak zábavné a poučné příběhy a básničky.

 

 

 

 

Knihy za skvělé ceny
Akce letní čtení s Portálem je nejen prázdninový dárek pro věrnostní zákazníky, ale i jedna z výhod našeho věrnostního programu. Proto pokud jste do něj ještě nevstoupili, neváhejte a vyplňte registrační formulář. Jedině tak můžete čerpat výhody, které vyplývají z členství. Přihlaste se do našeho věrnostního programu a využijte tak výhodné podmínky nakupování v e-shopu nakladatelství Portál. Sledujte akční nabídku pro věrnostní zákazníky (dostupná z Vašeho uživatelského profilu), která bude během léta obměňována. Pravidelné sledování akčních nabídek se tak rozhodně vyplatí!


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0