Portál.cz > Aktuality > Mezinárodní Den dětí s Portálem

Mezinárodní Den dětí s Portálem

Autor: Petr Matějček | Datum: 21.5.2009

Přijďte si s námi zasoutěžit a vyhrát dárek! Knihkupectví Portál v Plzni připravilo pro děti k jejich mezinárodnímu svátku výtvarnou soutěž s překvapením a dárky. V týdnu 1. – 5. 6. stačí přinést do naší plzeňské prodejny výkres inspirovaný oblíbenou dětskou knížkou. Vyhrává každý! A navíc je pro Vás připravena zajímavá sleva na všechny knížky.

Soutěž je určena dětem, kterým je méně než 14 let. Pokud v týdnu od 1. do 5. 6. přinesou do knihkupectví Portál v Plzni výkres na téma „Obrázek z mé oblíbené dětské knížky“, budou si moci vylosovat odměnu. Pro každého je v losovacím osudí připraveno malé překvapení a nikdo neodejde s prázdnou.

Za obrázek navíc každý získá kupon na jednorázovou slevu 15 % na veškeré knižní tituly nabízené v plzeňském knihkupectví Portál. I tato sleva platí po celý týden 1. – 5. 6. a mohou ji využít buď děti samy, nebo jejich rodiče, sourozenci, doprovázející osoby apod.

Nejúspěšnějším malým výtvarníkům uspořádá Portál výstavu. 10 nejhezčích obrázků bude vystaveno ve výloze knihkupectví.

Najdete nás v Prokopově ulici č. 19 v Plzni. Otvírací doba pondělí – pátek od 10 do 18 hod.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0