Portál.cz > Aktuality > MIMOŘÁDNÁ SLEVA PRO ŠKOLY

MIMOŘÁDNÁ SLEVA PRO ŠKOLY

Autor: Petr Ráček | Datum: 5.9.2009

Portál připravil exkluzivní akci pro základní školy, zájmová vzdělávací školní zařízení a školská zařízení pro ústavní výchovu. Od 14. do 25. 9. těmto institucím nabízíme slevu 20 % na veškerou knižní produkci Portálu. Zpříjemněte si s námi začátek školního roku a nakupte výhodně nejen pedagogickou literaturu! Pro bližší informace čtěte dále.

Portál zaměřuje značnou částí své produkce na pedagogickou, výchovnou a dětskou literaturu. A právě Vy, učitelé a školy, jste vždy patřili mezi naše věrné zákazníky, doplňovali si svoji odbornou knihovnu a rozvíjeli svoji odbornost prostřednictvím našich titulů. Velmi si vážíme Vašeho zájmu. Proto jsme pro Vás k zahájení nového školního roku připravili speciální akci.

Co: sleva 20 % na veškerou knižní produkci nakladatelství Portál
Kdy: 14. - 25. 9. 2009

Jak si objednat:
Vytvořili jsme nabídkový leták, kde Vás upozorňujeme na vybrané tituly z oboru pedagogiky a dětské literatury. K němu je připojen objednávkový formulář, na němž stačí v případě zájmu vyznačit množství požadovaných kusů daného titulu. Je zde prostor i pro doplnění dalších názvů knih, neboť sleva 20 % se vztahuje na veškerou knižní produkci nakladatelství Portál.

Objednat si můžete buď odesláním objednávkového formuláře poštou (adresa: Portál, s.r.o., obchodní oddělení, Klapkova2, 182 00 Praha 8), nebo elektronicky na adrese obchod@portal.cz s uvedením hesla „Škola 2009“.

Objednávky institucí přijímáme od 14. do 25. 9., zboží dodáváme buď na dobírku, nebo na fakturu.

Veškeré informace jsou uvedeny také v přiloženém letáku i formuláři. Jakékoli dotazy k organizaci akce Vám rádi zodpovíme na tel. 283 028 202, 283 028 206 nebo e-mailem na adrese obchod@portal.cz. Bližší informace ke knihám a kompletní přehled produkce Portálu najdete na www.portal.cz a http://obchod.portal.cz.

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0