Portál.cz > Aktuality > Nabídka knihy k recenzi pro aktivní blogery

Nabídka knihy k recenzi pro aktivní blogery

Datum: 3.2.2014

Máte soukromý blog/web, kde píšete o knihách? Každý měsíc nabízíme k recenzi jednu naši novinku. Právě teď si můžete napsat o recenzní výtisk Citové závislosti.

Máte soukromý blog/web, kde píšete o knihách? Každý měsíc nabízíme k recenzi jednu naši novinku.

Pravidla:

  • pokud vás kniha zaujala, napište si o její výtisk na adresu marketing@portal.cz a uveďte odkaz na váš blog/web
  • každý měsíc vybereme knize dva recenzenty
  • recenzi je třeba zveřejnit do tří týdnů od obdržení knihy a poslat na ni odkaz na adresu marketing@portal.cz.

Poznámka pro média: s žádostmi o recenzní výtisky se prosím obracejte na Ing. Romanu Bařtipánovou, bartipanova@portal.cz, tel. 283 028 502.

Aktuální nabídka:

Marie-Chantal Deetjens
Citová závislost

Citová závislost je velkým handicapem. Znamená, že člověk se přestane respektovat, věřit si, mít důvěru ve vztahy a žije jen pohledem toho druhého. A navíc prožívá duševní utrpení. Tato závislost se projevuje nezdravě v citovém životě nejen v milostných vztazích (s důsledky násilí a nezdravé žárlivosti), ale její projevy lze nalézt někdy v přátelských, rodinných vztazích a u některých jedinců i v rámci pracovních vztahů a terapie.
Kdo je citově závislý, jak to zjišťovat, co je zdrojem trápení a hlavně, jak se takový člověk může z citové závislosti vymanit, o tom pojednává tato kniha. Autorka nabízí řadu prostředků, které pomohou dotyčným osobám zbavit se utrpení.
Více o knize.

O tuto knihu si můžete napsat do 11. února 2014.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0