Portál.cz > Aktuality > Nabídka knihy k recenzi pro aktivní blogery

Nabídka knihy k recenzi pro aktivní blogery

Autor: Petr Ráček | Datum: 2.3.2014

Máte soukromý blog/web, kde píšete o knihách? Každý měsíc nabízíme k recenzi jednu naši novinku. Právě teď si můžete napsat o recenzní výtisk Muži nepláčou?

Máte soukromý blog/web, kde píšete o knihách? Každý měsíc nabízíme k recenzi jednu naši novinku.

Pravidla:

  • pokud vás kniha zaujala, napište si o její výtisk na adresu marketing@portal.cz a uveďte odkaz na váš blog/web
  • každý měsíc vybereme knize dva recenzenty
  • recenzi je třeba zveřejnit do tří týdnů od obdržení knihy a poslat na ni odkaz na adresu marketing@portal.cz.

Poznámka pro média: s žádostmi o recenzní výtisky se prosím obracejte na Ing. Romanu Bařtipánovou, bartipanova@portal.cz, tel. 283 028 502.

Do 16. března 2014 si můžete napsat o knihu Muži nepláčou?

Constanze Löffler, Beate Wagner, Manfred Wolfersdorf
Muži nepláčou?
Deprese u mužů – jak ji rozpoznat a léčit

V obecném povědomí je deprese vnímána spíše jako ženská choroba. Přestože je dodnes u mužů diagnostikována méně často, její dopad na muže je závažnější a muži si v jejím důsledku častěji berou život. Na vině je mimo jiné mýtus, že „správný chlap nebrečí“, který muže často vede k tomu, že své potíže skrývají před druhými i sami před sebou – a unikají do práce či do závislosti na alkoholu, jsou chronicky podráždění, „bolí je záda“ a podobně.

Tato kniha je jednou z prvních na téma mužské deprese. Je určena pro ty, kdo trpí vážnou depresí, pro ty, kdo krizi přestáli, ale obávají se jejího návratu, i pro ty, kdo tuší, že by je dříve či později mohla přepadnout. Komplexní a fundovaný přehled tematiky je vyvážen čtivými příběhy lidí se zkušeností deprese i různými tipy, jak depresi zvládnout. Zahrnuta je široká škála různých forem léčby deprese. Součástí knihy, která se snaží čtenáře povzbudit, je i test, s jehož pomocí může každý muž ohodnotit riziko, že trpí depresí.

Více o knize Muži nepláčou?

O tuto knihu si můžete napsat

do 16. března 2014.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0