Portál.cz > Aktuality > NADANÉ DÍTĚ A DALŠÍ SEMINÁŘE V PORTÁLU

NADANÉ DÍTĚ A DALŠÍ SEMINÁŘE V PORTÁLU

Datum: 21.1.2013

Nadané dítě v MŠ je téma prvního semináře Portálu v roce 2013. Začínáme 5. února a následovat budou desítky dalších setkání s odborníky–lektory. Semináře jsou určeny pro pedagogy, vychovatele i další zájemce. Všechny semináře mají akreditaci MŠMT. Rezervujte si svá místa již nyní.

Na seminářích se např. naučíte, jak tvořit pravidla s dětmi v MŠ, jak spolupracovat s rodiči dětí, jak trénovat u dětí pozornost a pracovní návyky, jak na hyperaktivitu, poruchy učení a chování dětí, seznámíte se s dramatickou výchovou v MŠ, nebude chybět ani oblíbená grafomotorika a logopedie. Nově jsme zařadili např. environmentální výchovu nebo evaluaci v MŠ a také první seminář roku o tom, jak pracovat s nadanými dětmi. Najdete tu také inspiraci pro zpívání, tančení, tvoření, cvičení i hry s dětmi.

Semináře jsou určené pro pedagogy MŠ a ZŠ, vychovatele školních družin a dalších vzdělávacích či volnočasových zařízení, ale i další, kteří se zajímají o výchovu předškolních dětí. Setkáte se tu s renomovanými lektory, s nimiž Portál většinou již dlouhodobě spolupracuje. Více o tématech, termínech, přihláškách a obsazenosti seminářů zde nebo na tel. 283 028 500 (Eva Pincová).

Těšíme se na vás v sídlePortálu, Klapkova 2, Praha 8 – Kobylisy.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0