Portál.cz > Aktuality > NEJOBLÍBENĚJŠÍ BELETRISTICKÁ KNIHA PORTÁLU OD SVĚTOVÝCH AUTORŮ

NEJOBLÍBENĚJŠÍ BELETRISTICKÁ KNIHA PORTÁLU OD SVĚTOVÝCH AUTORŮ

Datum: 30.3.2011

Portál se letos u příležitosti Světového dne knihy rozhodl zrekapitulovat sbírku svých beletristických knih pro dospělé od světových autorů. Pomozte nám vybrat tu nejoblíbenější, která v Portálu vyšla - zapojte se do naší soutěžní ankety.

Abychom vám to trochu usnadnili, seřadili jsme nominované knihy abecedně podle jmen autorů. Na vás je jen vybrat tu knihu, která vás zaujala nejvíc.

Započítáme všechny hlasy, které dojdou do 22. dubna do 23.59 hod., a z nich vylosujeme tři z vás, kteří od nás dostanou knížku. Výherce vyrozumíme a jména zveřejníme 26. 4. na webu.

23. duben slavíme od r. 1995 jako Světový den knihy. V tento den ve stejném roce 1616 zemřeli Miguel de Cervantes y Saavedra, William Shakespeare a Inca Garcilaso de la Vega. Na jejich počest a z popudu UNESCO se ve více než 100 zemích světa nakladatelé, knihovny, školy, autoři, školy i další instituce snaží různými aktivitami podporovat čtení v souvislosti s ochranou duševního vlastnictví autorů.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0