Portál.cz > Aktuality > NOVÉ BONUSY pro členy věrnostního programu Portál

NOVÉ BONUSY pro členy věrnostního programu Portál

Datum: 26.9.2013

Věrnostní program Portál běží na plné obrátky a my stále přemýšlíme, jak své věrné zákazníky hýčkat. Od září nabízíme dvě nové služby, s nimiž získáte další výhody a vaše nákupy v knihkupectvích či e-shopu Portál budou pohodlnější.

vp1

KNIHA MĚSÍCE SE SLEVOU 30 %

Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. Jen zákazníci věrnostního programu Portál si ji mohou koupit se slevou 30 %. Nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci a počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.

Stačí se do přihlásit e-shopu Portál a knihu měsíce uvidíte s cenou, která je určena jen zákazníkům věrnostního programu. Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.

Pokud máte raději nákup v kamenných knihkupectvích, zavítejte do našich obchodů v Jindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte prvních sedm dní v měsíci se slevou 30 %.

V říjnu je knihou měsíce Sebranka od Torey L. Hayden.


AŽ TŘI KARTY VĚRNÉHO ZÁKAZNÍKA PRO INSTITUCE

Každá instituce, která je zapojená či se zapojí do věrnostního programu Portál, může požádat o vydání až tří věrnostních karet. Jaké výhody vám tato služba může přinést?

  • Karty můžete zapůjčit současně až třem zaměstnancům , kteří budou pro vaši instituci realizovat své nákupy. Každá část instituce, oddělení, odbor apod., může mít jiné požadavky na nákup literatury. Nyní je mohou s vědomím zaměstnavatele realizovat samostatně a není třeba organizovat centrální nákup.
  • Má vaše instituce několik poboček sídlících na různých místech a je pro vás problematické kartu přenášet? Nyní můžou mít až tři pobočky svoji kartu a realizovat samostatně své nákupy.
  • Veškeré nákupy uskutečněné prostřednictvím kterékoli karty se přičítají na jeden zákaznický účet vaší instituce. Tím rychleji postupujete k vyšší slevě.
  • Tip pro mateřské školy a mateřská/rodinná centra: účastní se vaši zaměstnanci seminářů v Portálu a nakupují pak knihy přímo ve firemní prodejně Portálu? Nezapomeňte je vybavit kartami, aby mohl být nákup připočten na Váš zákaznický účet.
  • Speciální tip: chcete odměnit své zaměstnance nebo pro ně hledáte netradiční dárek? Věnujte jim nákup knih z Portálu podle jejich vlastního výběru. Stačí, když jim zapůjčíte věrnostní kartu a stanovíte finanční výši nákupu. Nákup je možný v našich knihkupectvích, kde personál na místě ochotně vystaví fakturu na vaši instituci, a zaměstnanec si vybrané knihy odnese rovnou domů. Knihy si lze objednat i v e-shopu Portál po přihlášení do zákaznického účtu vaší instituce, faktura bude vystavena jako obvykle na instituci (a je jen na Vás, zda knihy necháte doručit na adresu instituce a předáte je zaměstnanci, anebo do dodací adresy uvedete adresu zaměstnance).

Instituce, které při vstupu do věrnostního programu Portál obdržely zatím pouze jednu kartu, mohou žádat vystavení jedné či dvou dalších. Kontaktujte prosím Janu Benčatovou: bencatova@portal.cz, tel. 283 028 201.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0