Portál.cz > Aktuality > NOVÉ KNIHKUPECTVÍ PORTÁL OTVÍRÁME V ÚTERÝ 4. ZÁŘÍ

NOVÉ KNIHKUPECTVÍ PORTÁL OTVÍRÁME V ÚTERÝ 4. ZÁŘÍ

Datum: 3.9.2012

4. září 2012 v 11 hod. otvíráme nové knihkupectví v Praze 8 – Kobylisích. Odpoledne bude probíhat speciální doprovodný program pro děti i dospělé s hosty, přijde např. Igor Bareš, Jitka Suchá nebo Karel Hvížďala. A celý den budeme rozdávat dárky: „otvírací“ slevu 25 % na vše a knihu za nákup nad 500 Kč! Přijďte navštívit obchod, kde knihy mají duši a kde se budete cítit jako doma.

Nové knihkupectví otvírá Portál v Klapkově ulici 2 v Praze 8 – Kobylisích. Obchod bude nabízet jak kompletní produkci nakladatelství Portál, tak i tematicky podobné tituly jiných vydavatelů. Zastoupena bude jak literatura odborná a populárně naučná, tak beletrie pro dospělé i děti a v nabídce nebudou chybět ani audioknihy či časopisy z Portálu.

Pro veřejnost se obchod otevře 4. září v 11 hod. Až do večera pak bude následovat doprovodný program, připravený speciálně pro tento den. Zavírat budeme až v 19 hod.

Herec Igor Bareš bude od 12.30 hod. hostem literárního čtení, besedy a křtu nové audioknihy Když Nietzsche plakal. Zvuková podoba tohoto světově proslulého románu, jíž I. Bareš propůjčil svůj hlas, potěší všechny příznivce amerického autora Irvina D. Yaloma.

Trénování paměti v podobě zábavných kvízů a úkolů si od 13 hod. pro návštěvníky připraví terapeutka Jitka Suchá, autorka několika populárních knih o procvičování mozku.

Dětem bude věnován odpolední program. Od 14 do 16 hod. je čekají hry, veselé tvoření, luštění a další zábavné aktivity.

Senátor Karel Schwarzenberg a novinář Karel Hvížďala pak v 16 hod. představí veřejnosti svoji novou knihu, Knížecí rozhovory, výběr z interview, které K. Schwarzenberg poskytl novinářům v letech 1990 – 2012. Křest knihy doplní beseda s oběma autory a autogramiáda.

letak_A5_otevreni_mail

Přehled všech knihkupectví Portál a jejich služeb: http://www.portal.cz/kontakty/knihkupectvi/

POZOR: Stávající (staré) knihkupectví v Klapkově ulici 2 bude od 20. 8. zavřeno z důvodu stěhování do nové prodejny


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0