Portál.cz > Aktuality > NOVÉ SEMINÁŘE A KURZY V PORTÁLU

NOVÉ SEMINÁŘE A KURZY V PORTÁLU

Datum: 24.9.2012

25. září startuje podzimní série 37 odborných seminářů pro pedagogy a vychovatele a kurzů pro rodiče! Těšit se můžete na 9 nových témat a nebudou chybět ani osvědčení lektoři. Semináře mají akreditaci MŠMT. Neváhejte s přihláškou, některé termíny jsou již obsazené!

Na seminářích se budeme věnovat logopedické prevenci v MŠ, přípravě předškolákům, trénování pozornosti a vytváření pracovních návyků, poruchám chování, hyperaktivitě a agresivitě u dětí v MŠ, grafomotorice, evaluaci v MŠ i komunikaci s rodiči v problémových situacích. Vyzkoušíte si postupy dramatické výchovy, hry se zpěvem, s tancem a pohybem, psychomotorické hry a v neposlední řadě i vámi tolik oblíbené tvoření. Zveme také paní učitelky ze školních družin na speciální seminář o tom, jak s dětmi efektivně využít společný čas. A nemohli jsme opomenout ani náš nejstarší a nejnavštěvovanější seminář o józe s dětmi.

Na kurzech se rodiče naučí, jak připravit dítě na vstup do mateřské školy a co lze všechno poznat z dětské kresby.

Semináře jsou určené pro pedagogy MŠ a ZŠ, vychovatele školních družin a dalších vzdělávacích či volnočasových zařízení. Kurzy připravujeme především pro rodiče, příp. prarodiče. Setkáte se tu s renomovanými lektory, s nimiž Portál většinou již dlouhodobě spolupracuje. Více o tématech, termínech, přihláškách a obsazenosti seminářů a kurzů zde  nebo na tel. 283 028 500 (Eva Pincová).

Těšíme se na vás v sídle Portálu, Klapkova 2, Praha 8 – Kobylisy.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0