Portál.cz > Aktuality > NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY PORTÁLU

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY PORTÁLU

Datum: 31.1.2010

Od 1. 2. 2010 Portál spouští nové webové stránky. Jednoduchost, přehlednost a jasné obsahové rozdělení – to jsou hlavní cíle, kterých chceme úpravou dosáhnout. Na www.portal.cz vás budeme informovat o Portálu a jeho aktivitách, v e-shopu zase najdete všechny dostupné informace o našich knihách.

Do e-shopu se tak přesouvají obsahy, ukázky, recenze, rozhovory s autory, mediální ohlasy a vše, co máme k dané knize k dispozici a mohlo by vás zajímat. Nemusíte zde tedy nutně jen nakupovat, e-shop se stává místem, kde lze také čerpat potřebné informace.

Na www.portal.cz jsou pro vás připraveny nové rubriky, pravidelně tu s námi můžete soutěžit a speciální prostor věnujeme akcím, které pro vás připravujeme k 20. výročí Portálu. Zajímají nás i vaše názory – hlasujte v anketách, diskutujte, pište nám. Z webu je pro vás snadno dostupný i náš další informační kanál – Facebook.

Nový web spouštíme s novou soutěží – nenechte si ujít možnost vyhrát knížku Umění sympatie. Autor totiž tvrdí, že získat sympatii se lze naučit. Umíte to?


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0