Portál.cz > Aktuality > NOVINKA – Psychologické kurzy v Portále!

NOVINKA – Psychologické kurzy v Portále!

Datum: 1.7.2015

Na podzim otvíráme psychologické kurzy pro širokou veřejnost! Co se můžete naučit? Jak dosáhnout duševní rovnováhy, přestat se podceňovat, jak udělat dobrý první dojem a jak umět číst „v písmu“. Přihlaste se hned, ať vám vaše místo nikdo neobsadí!

NOVÉ KURZY V PORTÁLU

NOVINKA – Psychologické kurzy v Portále!

Na druhé pololetí jsme pro vás připravili novou řadu psychologických kurzů. Zkušení lektoři, které znáte z našich knih a z časopisu Psychologie dnes, povedou od října kurzy a workshopy z oblasti psychologie, osobního rozvoje, grafologie, koučinku ad.

Kurz duševní rovnováhy
Lektorka PhDr. Michaela Peterková
V Kurzu duševní rovnováhy zkušené psycholožky Michaely Peterkové se zaměříte na poznání vlastní osobnosti, dozvíte se o svých zónách spokojenosti a nespokojenosti, o spouštěčích a typech úzkosti, o revizi životních cílů, zacházení s vlastními chybami a omyly. Nacvičíte si relaxační techniky a pomůcky ke snižování úzkosti.

Grafologie pro život
Lektorka Eva Kubová
Poznáte základy grafologie, rozbory písma, osobnostní typologie. Studium formou workshopu, sami si vyzkoušíte rozbory písma a jeho interpretaci pod vedením zkušené grafoložky. Pět večerních setkání vždy v úterý od 18:00 - 20:00 hod.

Grafologie pro HR specialisty
Lektorka Eva Kubová
Intenzivní školení objasní základy grafologie a osobnostní typologie s ohledem na předpoklady pracovní, výkonnostní a týmové. Přednáška s praktickými příklady a tištěným manuálem pro další využití a studium. Kurz je zakončen absolventským certifikátem.

První dojem nemá druhou šanci
Lektorka Eva Kubová
Intenzivní kurz s praktickými ukázkami i cvičeními zaměřený na nonverbální komunikaci, princip primarity, gestika a řeč těla, chyby v interpretaci.

Konec sebepodceňování 
Lektorka Iveta Clarke, PCC, jako jediná v ČR má oprávnění školit metodou Brene Brown.
Jednodenní kurz je sestaven z 12 částí, čerpá z terapeutického programu americké socioložky Brene Brown a jejích výzkumů lidského studu a zranitelnosti. Od dětství v sobě formujeme a hýčkáme strach z toho, že když uděláme něco, v čem nejsme dost dobří, a v čem si tak moc nevěříme, bude to ostuda. Náš nepatřičný výkon bude odsouzen. Hrozí nám výsměch, nepřijetí, společenská degradace. Celý život se učíme skrývat tento strach z nedokonalosti - emoci zvanou stud - za společensky přijatelné kouřové clony.

Kurzy jsou určeny pro soukromé zájemce i pro profesionály, kteří psychologii využívají ve svém povolání – pedagogy, personalisty, kouče, pomáhající pracovníky, manažery, obchodníky ad.
Přehled všech kurzů a bližší informace najdete zde.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0