Portál.cz > Aktuality > Nový ediční plán je na světě

Nový ediční plán je na světě

Datum: 8.1.2016

Podívejte se, jaké knižní laskominy vás čekají v první polovině roku

Plných 64 stran těšení se na odborné, populárně naučné i beletristické tituly jsme přichystali na toto pololetí. Neměl by vám určitě uniknout titul Po stopách Karla IV., který vychází v roce velkých oslav 700. výroční narození našeho největšího Čecha. Kdo si oblíbil knihu Gorila a já, měl by sáhnout po dalším titulu autorky Piráti z Ledového moře.

Nově se můžete těšit na Základy arteterapie, rozhovory O duši a sexu s Martinem Hollým anebo na báječné povídky z prostředí terapeutických sezení Padesát minut.

Milovníci Freuda budou potěšeni hned dvakrát – v edici Klasici objeví Psychopatologii všedního života, beletristicky pojaté Tajemství doktora Freuda zavede čtenáře do nacistického Německa.

Začtěte se zde nebo stahujte zde a řiďte se přitom slovy našeho jednatele Jaroslava Kuchaře:

„A když vás občas některé úkoly nebo situace tohoto pololetí budou přesahovat a bude se vám zdát, že jste asi přišli o hlavu, nezoufejte. Stále máte naději, že vám zůstalo srdce.“

<Nový ediční plán je na světě


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0