Portál.cz > Aktuality > PLUS MINUS MAX ČTENÍ V LIBERCI

PLUS MINUS MAX ČTENÍ V LIBERCI

Datum: 1.4.2010

Spisovatel Jiří Macoun bude číst 16. 4. ve 14.30 hod. ze své knihy Plus Minus Max na 8. ročníku Veletrhu dětské knihy v Liberci (čítárna E). Čtení si užijí všichni, kteří mají rádi dobrodružství, nadšení pro vědu, moderní svět techniky, legraci, zábavu i napětí. Přijďte!

O knize:
Plus Minus Max je moderní dobrodružná knížka pro děti ve věku 10 – 13 let. Hlavní postavou je osmák Max, nadšený vynálezce. Záhadný povzbuzující nápoj Plus Minus, který vynalezl, dokáže opravdové zázraky, a přitom to nejsou žádná kouzla. Dá se s jeho pomocí vyhrát fotbalový zápas, napsat písemku na jedničku nebo třeba vydělat si na nový počítač. Max čaruje podobně jako třeba Harry Potter, ale "vědecky", stojí při tom nohama na zemi a stačí mu jeho vlastní rozum, žádná kouzla a čáry.

O autorském čtení:
Jiří Macoun už podnikl s Maxem desítky autorských čtení a za poslední tři měsíce loňského roku četl už pro 2700 žáků. Zaujmout dětské publikum není snadné, jemu se to však podařilo, o čemž svědčí ohlasy dětí, které dostává autor i Portál (viz odkazy níže).

Další informace o autorovi a jeho knížkách naleznete zde:
www.macoun.info (klikni O AUTOROVI /AUTORSKÉ ČTENÍ)
http://obchod.portal.cz/produkt/plus-minus-max/ a www.facebook.com/nakladatelstvi.portal/ (ukázky, recenze, rozhovory s autorem, fotky z autorského čtení…).


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0