Portál.cz > Aktuality > PODĚLTE SE S OSTATNÍMI O ZÁŽITEK Z ČETBY A VYHRAJTE KNIHU!

PODĚLTE SE S OSTATNÍMI O ZÁŽITEK Z ČETBY A VYHRAJTE KNIHU!

Datum: 25.3.2013

Knihy z Portálu znají nejlépe jejich čtenáři. VY! Dejte ostatním vědět, jak se vám konkrétní titul líbil. Napište jeho stručné hodnocení - v e-shopu Portál na to máte u každé knihy prostor v záložce Čtenářské recenze, stačí se přihlásit/zaregistrovat. Každý týden až do 28. dubna vybereme jednu z recenzí a odměníme ji knížkou.

Z recenzí, které zaznamenali první zákazníci nového do e-shopu Portál, vybíráme:

pictureprovider

Torey L. Hayden: Spratek (audiokniha)
Úžasná knížka, pokračování - Tygřice už není tak dobré. Simona Babčáková to perfektně načetla, dobré poslouchání na dlouhé cesty.
Uživatel: BERANOVÁ RENATA

pictureprovider

Trevor Powell: Poškození mozku
Manžel utrpěl mozkovou mrtvici a já sháněla dostupnou literaturu. Cévní mozková příhoda od Dr. Feigina byla první knihou, ze které jsem pochopila o co jde. Doporučení knihy Poškození mozku od Trevora Powella jsem našla při hledání příslných rad v organizaci Cerebrum. Knihu jsem zakoupila a nelituji. Autor také popisuje o co jde, ale hlavně poradí , co si s tím onemocněním má počít pacient a hlavně příbuzní a lidé, kteří o něj budou pečovat. Víc knih jsem už kupovat nepotřebovala. Vše je obsaženo v této knize. Čtenář se nemusí bát, že se utopí v odborných výrazech. Kniha je psána tak, že ji opravdu pochopí každý. Vřele doporučuji, protože i když si myslíte, že víte, po přečtení této knihy zjistíte, že nevíte nic a budete rádi, že ji máte.
Uživatel: BEZECNÁ

pictureproviderCA7L0ZAO

Eva Svobodová, Alena Váchová, Miluše Vítečková: Do školky za zvířátky
Další skvělá kniha nejen pro učitelky MŠ. Titulní strana musí zaujmout snad každého. Stějně tak ilustrace, která nám společně s příběhem jednotlivých kapitol nabízí téma z různých ročních období. Navazující básničky, otázky k obrázku i k textu, hry, zpívání, tvoření - to jsou návrhy autorek, jak s motivačními příběhy dále pracovat. Velice jsem ocenila zformulované vzdělávací cíle vyplývající z příběhů, příklady očekávaných výstupů a kopírovatelné obrázkové úkoly ke každé kapitole.
Skvělé, doporučuji všem :).
Uživatel: EVA PINC

pictureproviderCA8U6W7Z

Pavel a Helena Hartlovi: Velký psychologický slovník
Nejsem odborník, ale občas potřebuji pro svoji práci vysvětlit některý pojem z psychologie. Váhala jsem, jestli je nutné si pořídit takovou obrovskou (a drahou) knihu a jestli by pro moje účely nestačila nějaká stručnější. Prolistování knihy mě navnadilo ke koupi. A nelituji! Výborně napsaná hesla, obdivuji autory - odborníky, že byli schopni vysvětlit vše tak srozumitelně. Běžně se mi stane, že místo rychlého vyhledání jednoho pojmu strávím u knihy mnohem víc času, protože mě odkazy vedou stále dál a já si s potěšením čtu, co jsem původně vůbec neměla v úmyslu. Slovník vřele doporučuji!
Uživatel: MARK12


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0