Portál.cz > Aktuality > PORTÁL NA LETNÍM KNIŽNÍM VELETRHU V OSTRAVĚ

PORTÁL NA LETNÍM KNIŽNÍM VELETRHU V OSTRAVĚ

Datum: 3.6.2011

Portál vás zve na 1. ročník Letního knižního veletrhu. Zbrusu nová knižní akce se bude konat 17. – 18. 6. v Ostravě na Výstavišti Černá louka. Nabídneme vám nejen to nejlepší z produkce Portálu, ale i doprovodný program: autogramiádu Zuzany Pospíšilové a Lenky Rožnovské a besedu s Karlem Hvížďalou.

Zuzana Pospíšilová a Lenka Rožnovská se představí na autogramiádě 18. 6. ve 13 hod. na stánku Portálu. Lenka Rožnovská bude podepisovat svoji knihu František a jeho pohádky do postýlky, Zuzana Pospíšilová novinku Máš nadání na hádání i další své knihy (Veršovaná encyklopedie, Školní strašidlo, Pohádky před spaním ad.)
Více o knize František a jeho pohádky do postýlky
Více o knihách Zuzany Pospíšilové

Karel Hvížďala uvede 18. 6. ve 14 hod. v Café Librex svůj nový titul Mardata aneb Vzpoury v žurnalistice. Ve veletržní kavárně pobeseduje s návštěvníky, následovat bude autogramiáda.
Více o knize Mardata

Portál bude vystavovat na stánku R3. Najdete tu novinky z naší produkce i stále žádané stálice, knihy na dovolenou, pro děti, studenty i odborníky. Vše s veletržní slevou 15 %.

Více o Letním knižním veletrhu
Místo: pavilon A Výstaviště Černá louka v Ostravě. Výstaviště je situováno v centru města, vedle Masarykova náměstí. MHD: konečná zastávka tramvají č. 6, 10, 11, tramvaj č. 9 a 13 – zastávka "Výstaviště". Přesné souřadnice GPS: Loc: 49°49'53.519"N, 18°17'34.708"E.

Otvírací doba:

  • pátek 17. června od 10 do 18 hodin
  • sobota 18. června od 9 do 17 hodin

Vstupné:
Dospělí 50,- Kč
Děti, studenti, důchodci, ZTP 30,-Kč

Leták s doprovodným programem Portálu ke stažení
Vše o Letním knižním veletrhu: http://www.hejkal.cz/lkvostrava/
Kompletní doprovodný program veletrhu: http://www.hejkal.cz/lkvostrava/program.asp


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0